Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Конкурс із запуску бумерангів в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20190418_162221
В  підлітковому клубі "Омега" управління  сім'ї, молоді та спорту  проведено конкурс із запуску бумерангів. Перемогу здобув Стахнюк Всеволод. Друге місце посів Палійчук Назарій. Третє місце у Денисовича Тимофія.
Читати далі
 
Михайло Романчук виграв золото на турнірі Swim Open Stockholm 2019 Печать

  
111
Рівнянин, випускник СДЮСШОР № 2 м. Рівне, ЗМСУ Михайло Романчук виграв золото на турнірі Swim Open Stockholm 2019, пропливши дистанцію 800 м вільним стилем за 7,42:49. Цей результат став не тільки рекордом змагань, а й новий рекордом України. Михайло покращив свій попередній рекорд на 0,47 секунди. Щиро вітаємо спортсмена та його тренера, ЗТУ Петра Нагорного, та бажаємо нових перемог!
 
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року Печать


17
 
   
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року
Завантажити                                                                                                                                                                                                                 
Читати далі
 
Календарні ігри Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед жіночих команд буде перенесено Печать

  
volebol_2
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з участю рівненської волейбольної команди «Регіна – МЕГУ - ОШВСМ» у перехідних іграх Чемпіонату України з волейболу, календарні ігри Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед жіночих команд буде перенесено з 23-25 квітня 2019 року на 6-8 травня 2019 року.
 
Відкритий фестиваль «Рух заради здоров’я» парної першості з настільного тенісу серед спортивних сімей Печать

  
IMG-28bbbd1ad58c50e452e4d52
6 квітня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий фестиваль «Рух заради здоров’я» парної першості з настільного тенісу серед спортивних сімей. Фестиваль проходив в регіональному центрі «Інваспорт». Змагалися учасники у двох вікових групах.
Серед 13 команд молодшої вікової групи переможцем стала команда родини Одарієвих;
Читати далі
 
Фестиваль естафет Печать

  
IMG-424144c346e23f5dc9fbd87
5 квітня 2019 року було проведено міський спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет» в НВК № 19. Організацію та загальне керівництво проведенням заходу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Захід розпочався з параду команд, активної розминки, яку провела майстер спорту України з плавання – Катерина Дікіджі.
Переможцем спортивних естафет стала команда НВК № 19.
Читати далі
 
День спорту Печать

  
IMG-8eee35bb81f5490ed5b6cdf
4 квітня 2019 року було проведено спортивно-масовий захід з нагоди Міжнародного дня спорту в м. Рівне, в парку «Лебединка». Організацію та загальне керівництво проведенням заходу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Захід розпочався з активної розминки. Програма спортивно-масового заходу складалась зі спортивних естафет, гімнастичних конкурсів та конкурсу малюнку на асфальті на тему: «День спорту».
Переможцем спортивних естафет стала команда підліткового клубу «Олімпія» .
Читати далі
 
Зміна термів проведення Чемпіонату м. Рівне з волейболу 2019 року серед жіночих команд Печать

  
volebol_2
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської міської ради інформує, що в звя'зку з участю збірної команди Рівного у фінальних Всеукраїнських змаганнях з волейболу у період 17-20 квітня 2019 року в місті Харків, змінюються терміни проведення Чемпіонату м. Рівне з волейболу 2019 року серед жіночих команд у підгрупі " ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади", а саме:
Читати далі
 
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед чоловічих команд Печать

  
volebol_3
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед чоловічих команд (підгрупа "ВНЗ 1-2- рр.а., заклади профтехосвіти")                  
Завантажити                                                                                                                                                              
    
 
 
Участь рівненської команди в Чемпіонаті України з велоспорту Печать

  
1111
З 28 до 31 квітня 2019 року в м. Чернівці відбувся чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) І тур в індивідуальній гонці на час, І тур в парній гонці, І тур крос-кантрі на короткому крузі (серед усіх вікових категорій) в якому взяли участь спортсмени з 19 областей, 176 учасників. Вдало розпочали сезон вихованці ДЮСШ №5 м. Рівного та комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради. Зокрема, Олександр Гудима виборов три золоті медалі: у гонці на час, крос кантрі на короткому крузі та парну гонку разом з Віктором Голубом. А у командні парній гонці серед юніорів бронзові медалі вибороли Володимир Шалуха та Антоній Бабинський. Тренують спортсменів заслужений тренер України В’ячеслав Федорчук та Олег Федорчук.
Читати далі
 
Гроно конкурсна програма " Мала господарочка" Печать

  
20190328_153820
В підлітковому клубі "Гроно" управління у справаї сім'ї, молоді та спорту проведено конкурсну програму " Мала господарочка'.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 9