Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Першість підліткового клубу «Імпульс» з настільного тенісу Печать

  
5
В підлітковому клубі «Імпульс» проведено першість клубу з настільного тенісу (керівник гуртка Гапова І.В.). Переможцем та призерами стали: 1 місце - Шевчук Іван, 2 місце - Диковицький Назар, 3 місце - Лісовик Владислав.                                             
Читати далі
 
Результати чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів Печать

  
1
15-17 березня у смт.Мирогоща відбувся Чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2001-2003 рр. н.
Рівненські борці продемонстрували хорошу боротьбу та здобули наступні нагороди:
Килюшик Євген - 1 місце
Саранчук Назар - 1 місце
Токмаков Михайло - 1 місце
Куліш Олег - 1 місце
Юпаткін Іван - 2 місце
Романчук Максим - 2 місце
Зищук Юрій - 2 місце
Котигорох Віктор - 2 місце
Читати далі
 
У підлітковому клубі «Сучасник» працює математичний гурток Печать

  
5
У підлітковому клубі «Сучасник» Управління у справах сім‘ї, молоді та спорту працює математичний гурток (керівник Вертелецька Л.О.). Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку, де мають можливість поглибити свої заняття з алгебри, геометрії та навчитися розв‘язувати складні та цікаві задачі. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати математичний гурток у підлітковому клубі «Сучасник» (м.Рівне, вул.Відінська, 44). 
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вдалий виступ вихованки ДЮСШ №5 Царук Інни на Чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат Печать

  
1
У період з 8 по 14 березня 2020 року в місті Ужгород відбувався Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Вдало виступила на змаганнях у складі збірної Рівненської області вихованка ДЮСШ №5 м. Рівного Царук Інна. Вона стала чемпіонкою на зазначенbх змаганнях у ваговій категорії 51 кг.
Тренує спортсменку Юрій Марчишин, Заслужений тренер України.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Нагородження переможців та призерів міських конкурсів «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST» Печать

  
IMG_2918
12 березня відбулося нагородження переможців та призерів міських конкурсів «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST»» у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима». Зимові конкурси проводилися у місті Рівне протягом грудня 2020 та січня-лютого 2021 року. Конкурси відбулися за підтримки управління освіти та управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Організатор конкурсу - комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Читати далі
 
Підлітковий клуб «Фантазія» Печать

  
5
У підлітковому клубі «Фантазія» працюють гуртки флористики та бісероплетіння. Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття в цих гуртках, де разом з досвідченими педагогами Бєляковою Л. І. та Бєляковою В.В. вчаться виготовляти різноманітні вироби з соломи та бісеру. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати гуртки в підлітковому клубі «Фантазія».
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вдалий виступ вихованців СДЮСШОР №2 та ОШВСМ на ліцензійному чемпіонаті України з плавання Печать

  
1
Вдалий виступ вихованців СДЮСШОР №2 та ОШВСМ на ліцензійному чемпіонаті України  з плавання (абсолют) який проходить із 05 по 09 березня 2021 року в м. Харків плав-басейн «АКВАРЕНА 50м.» За підсумками трьох днів чемпіонату України рівняни у скарбничку збірної команди Рівненської області здобули :
Романчук Михайло блискуче з високим рівнем результату  приніс  дві перемоги  на дистанціях 400 та 800 м вільний стиль, варто відзначити, що  Михайло  виконав норматив ліцензії А на Олімпійські Ігри в Ткіо та норматив на Чемпіонат Європи;
Бондар Артем  посів 3 місце на дистанції 100 м вільним стилем, варто відзначити, що Артем  у складі  національної збірної команди України  став рекордсменом України в естафетному плаванні 4 х 100 вільний стиль, а також виконав норматив на Чемпіонат Європи,  на разі розглядається питання участі Артема в  Олімпійських іграх  у Токіо.
Корольчук Ольга  здобула срібну нагороду  на дистанції 200 м  на спині;
Корольчук Анастасія  посіла 2 місце на дистанції 1500 м вільний стиль.
Вдалий виступ вихованців СДЮСШОР №2 та ОШВСМ на ліцензійному чемпіонаті України  з плавання (абсолют) який проходить із 05 по 09 березня 2021 року в м.Харків плав-басейн «АКВАРЕНА 50м.» За підсумками трьох днів чемпіонату України рівняни у скарбничку збірної команди Рівненської області здобули: Романчук Михайло блискуче з високим рівнем результату  приніс  дві перемоги  на дистанціях 400 та 800 м вільний стиль, варто відзначити, що  Михайло  виконав норматив ліцензії. А на Олімпійські Ігри в Ткіо та норматив на Чемпіонат Європи;
Читати далі
 
Конкурс читців творів Т. Шевченка «Сонце України» Печать

  
6
Педагогічними працівниками підліткового клубу «Фантазія» 7 березня 2021 року проведено конкурс читців творів Т. Шевченка «Сонце України» в приміщенні бібліотеки - філії 10 ЦБС.
Читати далі
 
Cвято «Весну зустрічаємо» у підлітковому клубі «Лідер» Печать

  
1
У підлітковому клубі «Лідер» Управління у справах сім‘ї, молоді та спорту 5 березня 2021 року проведено свято «Весну зустрічаємо».
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження письменниці Лесі Українки Печать

  
1
З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження письменниці Лесі Українки члени гуртка акторської майстерності підліткового клубу «Сокіл» (кер. Тетяна Мартинюк) протягом лютого провели літературно-поетичні читання віршів геніальної поетеси та познайомилися з маловідомими фактами з її життя й творчості. Гуртківці також відвідали літературний музей Уласа Самчука та мали чудову нагоду доторкнутися й переглянути вишиту книгу фоліант «Лісова пісня» роботи відомої рівненської письменниці, майстрині, рекордсменки Національного Реєстру Рекордів України Олени Медвєдєвої.
Читати далі
 
Свято «Ні, я жива, я буду вічно жити» з нагоди 150 - річчя з дня народження Лесі Українки у підлітковому клубі «Самоцвіт» Печать

  
2
У підлітковому клубі «Самоцвіт» Управління у справах сім‘ї, молоді та спорту 22 лютого 2021 року проведено свято «Ні, я жива, я буду вічно жити» з нагоди 150 - річчя з дня народження Лесі Українки.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 15