Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Нагадуємо, що спливає термін подачі конкурсних пропозицій на конкурс проєктів громадських організацій Печать

  
2«Шановні представники громадських організацій та всі активні громадські діячі!! Нагадуємо, що спливає термін подачі конкурсних пропозицій на конкурс проєктів громадських організацій!!!! Не втрачайте можливість реалізувати свої ідеї!!
 
Вся інформація про деталі конкурсу та вимоги до організації за посиланням:
http://ysms.org.ua
 
 
Підліткові клуби взяли участь у святкуванні Дня Європи в Україні Печать

  
7
Підліткові клуби за місцем проживання 15 травня 2021 року взяли участь у святкуванні Дня Європи в Україні. Проводили майстер - класи з квілінгу, тістопластики, бісероплетіння, соломоплетіння  та конкурс малюнку на асфальті «Україна - європейська країна».
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Сокіл» виготовили інсталяцію «Великодні замальовки» Печать

 
2
З нагоди Великодня вихованці гуртка акторської майстерності підліткового клубу «Сокіл» власноруч виготовили оздоблення для створення інсталяції «Великодні замальовки». Яскраві кольори Великодніх прикрас й теплі слова привітань, щирі посмішки й радість на світлинах наповнюють серця світлом! Вітаємо усіх зі святами! Христос Воскрес! Воскресне й Украіїна!
Читати далі
 
Конкурс молодіжних проєктів громадських організацій, інших неприбуткових громадських організацій та ініціативних груп, що діють на території юрисдикції Рівненської міської територіальної громади Печать

 
2
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс молодіжних проєктів програм, розроблених громадськими організаціями, іншими неприбутковими громадськими організаціями та ініціативними групами у 2021 році.
Проведення конкурсу здійснюється на виконання Міської програми підтримки молоді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2016 № 2029 з метою підтримки громадських організацій.
 
Читати далі
 
Вручення спортивної медалі та диплома FAI майстру спорту Гупаленку Володимиру Володимировичу Печать

  
2
27 квітня 2021 року керівнику авіамодельного гуртка підліткового клубу «Омега», майстру спорту Гупаленку Володимиру Володимировичу було вручено спортивну медаль FAI (Міжнародна Авіаційна Федерація аеронавтики) та диплом FAI за особливий особистий внесок у розвиток авіамодельного спорту в Україні, плідну роботу серед дітей та високі спортивні результати.
Сердечно вітаємо з високою міжнародною нагородою!
Читати далі
 
Календарні ігри 15 туру Чемпіонту України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів Печать

  
2
Вдалими виявилися календарні ігри 15 туру Чемпіонту України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів. Вихованці ДЮСШ з футболу "Верес" (Ю-14 та Ю-16) на стадіоні ДЮСШ "Верес" у Рівному у неділю здолали однолітків з Чернівецької "Буковини" з рахунками 2-0 та 2-1. Тренують Вересівців Микола Волков та Олександр Ніколайчук. А команди ДЮСШ "Верес" (Ю-15 та Ю-17) у Хмельницьку відібрали   4 очки у місцевого "Поділля". Поєдинки закінчилися з рахунками 1-2 та 0-0 відповідно. Тренують команди ДЮСШ "Верес" Ю-15 та Ю-17 Павло Іщук та Микола Яцюк.
 
Читати далі
 
Вихованці гуртка «Танцювальний фітнес» підліткового клубу «Сокіл» взяли участь у онлайн-фестивалі талантів ZIRKA “WORLD STARS USA 2021” Печать

  
3
Вихованці гуртка «Танцювальний фітнес» (керівник Добродзій Л.А.) підліткового клубу «Сокіл» взяли участь  у  онлайн-фестивалі талантів ZIRKA “WORLD STARS USA 2021”,  що проходив у м. Лос- Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Колектив посів почесне   ІII місце. ВІтаємо переможців.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Юність» передали паперових птахів у зону ООС для військовослужбовців. Печать

  
d029ea994678eebde91dbfa3ee471f7e_w1600
Вихованці підліткового клубу «Юність» на заняттях гуртка образотворчого мистецтва (керівник гуртка Волосянчук Н. А.) виготовили птахів з кольорового паперу до Міжнародного дня птахів та передали у зону ООС для військовослужбовців.
Читати далі
 
Розпорядження міського голови про забезпечення протиепідемічних заходів у зв‘язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 Печать

  
21_11
Розпорядження міського голови про забезпечення протиепідемічних заходів у зв‘язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 №04-кр від 30.03.2021
 
Конкурс «Міс і Містер Театр» серед вихованців театрального гуртка у підлітковому клубі «Фантазія» Печать

  
4
У підлітковому клубі «Фантазія»  28 березня проведено конкурс «Міс і Містер Театр» серед вихованців театрального гуртка ( керівник Ольшевська В.О.). Перемогу в молодшій віковій категорії здобули Яна Петрук та Олександр Титаренко. Соломія Андрієнко та Олександр Дорощук стали переможцями у середній віковій категорії. Вихованці театрального гуртка також представили  п‘єсу - казку «Корінь троянди» за мотивами Надії Симчич.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Гурток «Квілінгу» у підлітковому клубі «Пролісок» Печать

  
11
У підлітковому клубі «Пролісок» працює гурток «Квілінг». Діти з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку, вчаться виготовляти різноманітні композиції в техніці квілінгу. Цікаво і змістовно 25 березня проведено заняття «Робота над композицією «Підсніжники»». Запрошуємо  дітей віком від 7 до 17 років відвідувати заняття з квілінгу в підлітковому клубі «Пролісок» (м.Рівне, вул. Вербова, 2).
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 16