Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Мультидисциплінарний тренінг "Ефективне попередження та реагування на випадки домашнього насильства" Печать

  
78345385_1370619326431628_6
3 грудня (10:00 – 14:00) у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (м. Рівне, вул. Київська, 18) відбудеться мультидисциплінарний тренінг «Ефективне попередження та реагування на випадки домашнього насильства».
Тренінг проводитися за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради у співпраці з Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» та Управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.
 
Управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради долучилося до Спортивного свята в Національному університеті водного господарства та природокористування Печать

  
5
27 листопада Управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради долучилося до Спортивного свята в Національному університеті  водного господарства та природокористування.
 
 
Читати далі
 
Насильство - це злочин Печать

  
10
27 листопада в рамках акції «16 днів проти насильства» Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з представниками відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проведено нагородження переможців конкурсу плакатів «Насильство – це злочин».
В конкурсі взяли участь команди вихованців 12 підліткових клубів за місцем проживання міста Рівного.
Читати далі
 
Мультидисциплінарні тренінги на тему "Протидія торгівлі людьми" Печать

  
10
Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» 26 – 27 листопада 2019 року в м. Рівне проводяться мультидисциплінарні тренінги на тему «Протидія торгівлі людьми». Учасниками тренінгів є соціальні педагоги, психологи, педагоги – організатори навчальних закладів міста, представники поліції, служби у справах дітей та Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Читати далі
 
Чемпіонат м.Рівного з баскетболу в залік Спартакіади міста Рівного 2019 року серед КФК в підгрупі серед "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" Печать

  
1
Черговий комплект нагород в рамках Чемпіонатів м. Рівного з баскетболу в залік Спартакіади міста Рівного 2019 року серед КФК розіграно в підгрупі серед "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти". Так І місце серед жіночих команд здобула команда Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП (на фото в жовтих футболках), ІІ місце здобула команда Рівненської медичної академії, бронза за командою з коледжу РК НУБіП. А вже у понеділк о 15-00 стартують і каледарні ігри Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в підгрупі "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" в спортивних залах ВПУ-1 та РЕТК НУВГП.
Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівного з армспорту в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
8
20, 21 листопада відбувся чемпіонат м. Рівного з армспорту в залік Спартакіади міста 2019 року, в якому взяло участь 16 команд.
В підгрупі ВНЗ І-ІІрр. а., заклади професійно-технічні навчальні заклади переможцями та призерами стали:
І місце - Технічний коледж
ІІ місце - ВПУ-1
ІІІ місце - РАТК
В підгрупі ВНЗ ІІІ-VІ рр.а., підприємства, установи, організації:
І місце - НУВГП
ІІ місце - Головне управління Національної поліції в Рівненській області
ІІІ місце - НУВГП-ІІ
Читати далі
 
Відкритий турнір з плавання присвячений Всесвітньому дню дитини Печать

  
4
21 листопада у плавбасейні СДЮСШОР № 2 розпочався відкритий турнір з плавання серед юнаків та дівчат 2009, 2010 років народження і молодші, присвячений Всесвітньому дню дитини. Турнір зібрав 256 учасників, що представляють СДЮСШОР № 2, ДЮСШ № 3, клуб плавання "RED SHARK" та СДЮСШОР м. Луцька. Протягом двох днів юні плавці визначать кращих на 14 дистанціях.
 

 

Читати далі
 
Чемпіонат міста Рівне з баскетболу Печать

  
IMG-5494d5f9c223204c8a0e167
Триває Чемпіонат міста Рівне з баскетболу серед чоловічих та серед жіночих  команд в залік міської Спартакіади 2019 року серед КФК. Зокрема в 6 жіночих команд в спортзалі РЕТК НУВГП  виборюють першість міста у підгрупі "ВНЗ 1-2 рр.а., заклади профтехосвіти, а з 25 листопада у спортзалі НУВГП стартують ігри жіночих команд у підгрупі "ВНЗ 3-4 рр.а., організації, установи". 19 листопада 2019 року в спортзалі НУВГП завершилися календарні ігри
Читати далі
 
Перший тур 10-го сезону міської спортивної гри "Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя" Печать

  
IMG-f8b3dfcc968b8d3113ef6b5
17 листопада 2019 року в спортивному залі Рівненської гуманітарної гімназії  за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської міської ради, управління освіти Рівненської міської ради та комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради відбувся І-ий тур 10-го сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя». Пролунав Український гімн спортивна гра була оголошена відкритою, після чого вихованці Спортивної студії «Wega Dance» на потіху присутнім, відмінно виконали
Читати далі
 
Чемпіонат з настільного тенісу в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
IMG_20191114_170910
12-14 листопада в спортивній залі ВПУ-1 відбувся чемпіонат м. Рівного з настільного тенісу в залік Спартакіади міста 2019 року, в якому взяло участь 18 команд.
В підгрупі ВНЗ І-ІІрр. а., заклади професійно-технічні навчальні заклади переможцями та призерами стали:
І місце - Технічний коледж
ІІ місце - РЕТК
ІІІ місце - Музичне училище
Читати далі
 
Захід "Мова рідна, слово рідне" в підлітковому клубі "Мрія" Печать

  
15
В підлітковому клубі "Мрія" управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід "Мова рідна, слово рідне".
 
 
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 11