Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Чемпіонат м. Рівного зі стрільби кульової в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
DSC_0097
19, 20 березня 2019 року в тиру ДЮСШ № 4 відбувся чемпіонат м. Рівного зі стрільби кульової в залік Спартакіади міста 2019 року. І місце посіла команда МЕГУ, ІІ місце команда Освіта-Спорт, ІІІ місце  - команда ГУ НП в Рівненській області. 
 
Протокол Чемпіонату м. Рівного зі стрільби кульової
Читати далі
 
Конкурс із запуску найпростіших моделей планерів HLG в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
P1010196
У підлітковому клубі "Омега" Управління у справах сімі'ї, молоді та спорту проведено конкурс із запуску найпростіших моделей планерів HLG. Конкурс проходив у двох вікових категоріях. Перемогу здобули: Бегус Назар та Дорощук Артем. Друге місце посіли: Кустов Владислав та Ткачук Леонід. Третє місце у Романка Станіслава та Довгальського Дмитра.
Читати далі
 
Сімейні перегони Печать

  
WP_20190317_12_12_10_Pro
17 березня 2019 року в спортивному залі ЗОШ № 25 Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, провів ІІІ-ій тур 9-го сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність».
Захід розпочався з активної розминки, після чого проходила спортивна вікторина. Далі учасники змагалися у п’яти спортивних естафетах.
Трійка переможців виглядає так:
1 місце сім’ї Радзієвські-Цехмейструк (РГ Престиж)
2 місце – сім’я Панасенко-Войтюк (ЗДО № 3, ЗДО № 28 )
3 місце – сім’я Козачок («НВК № 12») 
Читати далі
 
Відкрите заняття керівника хореографічного гуртка Шевчук С.В. "Прийди весно! Прийди красна" Печать

  
20190312_161629
Відкрите заняття керівника хореографічного гуртка Шевчук С.В. "Прийди весно! Прийди красна".
Читати далі
 
Заходи в підліткових клубах "Росинка", "Мрія", "Лідер " , "Романтик" з нагоди 205 - річніці від дня народження Т.Г Шевченка Печать

  
IMG-b7f692fd60de4183eec5d6e
В підліткових клубах управління у справах сім'ї, молоді та спорту "Росинка", "Мрія", "Лідер ", "Романтик" проведено заходи нагоди 205- річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівного з плавання в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
IMG_20190312_110653
12, 13 березня 2019 року в плавбасейні СДЮСШОР № 2 відбувся чемпіонат м. Рівного з плавання в залік Спартакіади міста 2019 року. І місце посіла команда НУВГП, ІІ місце команда МЕГУ, ІІІ місце команда РЕТК.
 
Протокол чемпіонату м. Рівного з плавання в залік спартакіади міста 2019 року 
    
Читати далі
 
Оголошення конкурсу гімну Рівненського спідвею Печать

  
21_11
З нагоди відзначення 60-річчя Рівненського спідвею у Рівному Громадська організація «Клуб вболівальників Рівненського спідвею» оголосила конкурс на створення гімну Рівненського спідвею. Спідвей у Рівному має велику історію, адже саме в нашому місті в 1959 році був побудований, перший на теренах колишнього СРСР, спеціалізований стадіон для гаревих перегонів. Рівненські майстри спідвею неодноразово приймали участь у чемпіонатах світу та Європи, здобуваючи яскраві перемоги.
Читати далі
 
Конкурс із запуску кімнатних моделей планерів у підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20190221_161856
У підлітковому клубі "Омега", управління у справах сім'ї,молоді та спорту , відбувся конкурс із запуску кімнатних моделей планерів. Конкурс проходив у двох вікових категоріях. Перемогу здобули: Швець Максим та Палійчук Назарій. Друге місце посіли: Рудіка Олександр та Лищук Олексій. Третє місце у Павленка Івана та Садовніка Данеїла.
Читати далі
 
Фестиваль "Колодій" Печать

  
IMG_20190224_160535
Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, разом з комунальним підприємством «Міське об’єднання парків культури та відпочинку» Рівненської міської ради, провели 24 лютого традиційний фестиваль «Колодія» , на якому пройшли різноманітні конкурси для дорослих та дітей.
Всі переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами КЗ «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», та смачними  призами від спонсорів фестивалю  ТМ «Гощанські ковбаси», та сертифікати на одноразові обіди від кафе «Maple», та ресторану «VINOGRAD». 
Читати далі
 
Настільний теніс серед вихованців підліткових клубів Печать

  
DSC_1150
21 лютого комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс).
Захід  проходив в регіональному центрі «Інваспорт».
Участь прийняло 23 команди підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових категоріях.
Читати далі
 
Сімейні перегони Печать

  
IMG_20190214_162322
17 лютого 2019 року в спортивному залі ЗОШ № 25 Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів ІІ-ий тур 9-го сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність».
Захід  розпочався з активної розминки,  після чого проходила спортивна вікторина. Далі учасники змагалися у п’яти  спортивних естафетах.
Трійка переможців виглядає так:
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 10