Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Змагання обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з настільного тенісу, шахів та шашок Печать

  
1
1 червня 2021 року в місті Рівному  відбудися змагання обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з настільного тенісу, шахів та шашок. Вдалими видалися для команди Виконавчого комітету Рівненської міської ради змагання з шашок. Саме у них в особистій першості Чемпіонство здобула Надія Терещук - начальник відділу у справах сім'ї та молоді Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, а у командних змаганнях з шашок разом з Сергієм Шевчуком вибороли срібло. Вітаємо переможців!
Читати далі
 
Друге загальнокомандне місце зайняли борці ДЮСШ№5 на відкритому чемпіонаті міста Луцька з вільної боротьби Печать

  
15
Друге загальнокомандне місце зайняли борці ДЮСШ№5 на відкритому чемпіонаті міста Луцька з вільної боротьби.
Наші спортсмени продемонстрували хорошу боротьбу та здобули наступні нагороди:
Зубок Ярослав - 1 місце
Білоус Ілля - 1 місце

Рудюк Єлізар - 1 місце

Клименко Микола - 1 місце

Холява Андрій - 1 місце

Степанов Сергій - 1 місце

Читати далі
 
Міський фестиваль з велоспорту «Велодень 2021» Печать

  
4
30 травня 2021 року відбувся міський фестиваль з велоспорту «Велодень 2021» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Вело Україна». Організатори фестивалю управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненська  міська громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного» та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Попри дощову погоду до участі у фестивалі
Читати далі
 
Огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
3
В підлітковому клубі «Мрія» 27 травня відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів за місцем проживання. Перемогу в номінації «Хореографія» здобули вихованці підліткового клубу «Сокіл», друге місце  посіли вихованці підліткового клубу «Романтик», третє - вихованці підліткового клубу «Мрія». В номінації «Театральне мистецтво» перемогу здобули вихованці підліткового клубу «Фантазія» та «Самоцвіт», друге місце посіли вихованці підліткового клубу «Мрія».
 
Читати далі
 
Конкурс із запуску бумерангів у підлітковому клубі «Омега» Печать

  
2
У підлітковому клубі «Омега» 26 травня відбувся конкурс із запуску бумерангів. Перемогу здобули Романко Тимофій, Мисюра Дмитро. Друге та третє місце посіли Ляшик Владислав, Власюк Віктор, Романко Станіслав та Сидор Мирослав.
 
Читати далі
 
Вдалий виступ борців ДЮСШ№5 на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на честь майстра спорту СРСР С.А.Волчугова Печать

  
1
21-23 травня в смт.Веселе, Запорізької області відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь майстра спорту СРСР С.А.Волчугова, в якому взяли участь більше 200 учасників з Харківської, Донецької, Херсонської, Запорізької, Київської, Одеської, Дніпропетровської та Рівненської областей.
Надзвичайно вдало виступили борці ДЮСШ№5, які здобули наступні нагороди:
Юпаткін Макар - 1 місце (в/к 43 кг)
Томаков Давид - 3 місце (в/к 84 кг)
Ковальчук Матвій - 5 місце (в/к 48 кг)
 
Читати далі
 
Нагадуємо, що спливає термін подачі конкурсних пропозицій на конкурс проєктів громадських організацій Печать

  
2«Шановні представники громадських організацій та всі активні громадські діячі!! Нагадуємо, що спливає термін подачі конкурсних пропозицій на конкурс проєктів громадських організацій!!!! Не втрачайте можливість реалізувати свої ідеї!!
 
Вся інформація про деталі конкурсу та вимоги до організації за посиланням:
http://ysms.org.ua
 
 
Підліткові клуби взяли участь у святкуванні Дня Європи в Україні Печать

  
7
Підліткові клуби за місцем проживання 15 травня 2021 року взяли участь у святкуванні Дня Європи в Україні. Проводили майстер - класи з квілінгу, тістопластики, бісероплетіння, соломоплетіння  та конкурс малюнку на асфальті «Україна - європейська країна».
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Сокіл» виготовили інсталяцію «Великодні замальовки» Печать

 
2
З нагоди Великодня вихованці гуртка акторської майстерності підліткового клубу «Сокіл» власноруч виготовили оздоблення для створення інсталяції «Великодні замальовки». Яскраві кольори Великодніх прикрас й теплі слова привітань, щирі посмішки й радість на світлинах наповнюють серця світлом! Вітаємо усіх зі святами! Христос Воскрес! Воскресне й Украіїна!
Читати далі
 
Конкурс молодіжних проєктів громадських організацій, інших неприбуткових громадських організацій та ініціативних груп, що діють на території юрисдикції Рівненської міської територіальної громади Печать

 
2
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс молодіжних проєктів програм, розроблених громадськими організаціями, іншими неприбутковими громадськими організаціями та ініціативними групами у 2021 році.
Проведення конкурсу здійснюється на виконання Міської програми підтримки молоді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2016 № 2029 з метою підтримки громадських організацій.
 
Читати далі
 
Вручення спортивної медалі та диплома FAI майстру спорту Гупаленку Володимиру Володимировичу Печать

  
2
27 квітня 2021 року керівнику авіамодельного гуртка підліткового клубу «Омега», майстру спорту Гупаленку Володимиру Володимировичу було вручено спортивну медаль FAI (Міжнародна Авіаційна Федерація аеронавтики) та диплом FAI за особливий особистий внесок у розвиток авіамодельного спорту в Україні, плідну роботу серед дітей та високі спортивні результати.
Сердечно вітаємо з високою міжнародною нагородою!
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 15