Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Участь вихованців підліткового клубу "Омега" у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту Печать

  
IMG_20190515_163000
14-15.05.2019 року команда підліткового клубу "Омега", на базі Млинівської ЗОШ I-III ступенів №3, взяла участь і здобула перемогу у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші) та особисто-командних змаганнях з авіамодельного спорту (клас метальних планерів F-1-N) на Кубок КЗ "РОЦНТТУМ". 
 
Читати далі
 
У звʼязку з несприятливими погодними умовами перенессено фестиваль з футболу "Рівненський МЕССІ" Печать

  
messi_2019
У звʼязку з несприятливими погодними умовами фестиваль з футболу "Рівненський МЕССІ" перенесено на 21.05.2019 року. Початок о 15:00. 
 
Oгляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0607
14 травня 2019 р. відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльностісеред вихованців підліткових клубів "Мрія", "Самоцвіт", "Фантазія", "Молодіжний центр", "Меридіан" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту.
Читати далі
 
Фестиваль традиційної козацької культури "Курган Леля" Печать

  
60037815_2081281888606581_1
12 травня 2019 року Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Рівненською обласною федерацією козацького бойового мистецтва «Спас» проведено VІІІ Фестиваль традиційної козацької культури «Курган Леля».
 
Читати далі
 
У Рівному відсвяткували День матері та Міжнародний день сім’ї Печать

  
_DSC1098
У неділю, 12 травня на майдані Незалежності м. Рівне управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Рівненською міжцерковною радою Рух Реформації проведено свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. В рамках свята відбулася Хода в підтримку сімейних цінностей, святковий концерт, працювало «Сімейне містечко на Майдані» (ігрові зони, розваги для дітей та сімейні конкурси), проведено конкурс малюнку на асфальті «Моя сім’я», а також відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Я малюю маму».
 
Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд переноситься Печать

  
volebol_1
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з проведенням змагань Всеукраїнської студентської ліги з волейболу та фінальних змагань Всеукраїнської універсіади з волейболу у період 13-24 травня 2019 року Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК у підгрупі «ВНЗ 3-4 рр.а., підприємства, організації, установи» переносяться на 27 травня 2019 року. Календар ігор було опубліковано додатково у терміни, наближені до 27 травня 2019 року.
 
Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики переноситься Печать

  
images
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з проведенням реконструкції стадіону "Авангард" та відсутністю альтернативних спортивних споруд станом на травень 2019 року Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики 2019 року переноситься на жовтень 2019 року. .
 
Привітання зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни вихованцями підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Печать

  
2
Вихованці та педагоги підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни. Учасника бойових дій Вознюка Ростислава Олексійовича (94 роки), його дружину Віру Демидівну (90 років) дитину війни та Горбунову Лідію Володимірівну (88 років) вдову учасника війни.
 
Читати далі
 
Великодні вітання вихованців підліткового клубу "Самоцвіт" Печать

  
3
Вихованці та педагоги підліткового клубу "Самоцвіт" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали з Великодніми святами вихованців та працівників Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру Рівненської обласної ради.
Читати далі
 
Участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом" педагогів та вихованців підліткових клубів Печать

  
DSC_0610
Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяли участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом".
 
Читати далі
 
Прикрашання писанками дерев на Алеї Чайки Печать

  
DSC_0592
Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту прикрасили писанками дерева на Алеї Чайки
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 8