Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Вітання ветеранів з 73 річницею перемоги над нацизмом у Другій світової війні Печать

  
100_9839

Вихованці та педагоги підліткових клубів "Романтик" та "Мрія" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали ветеранів з 73 річницею перемоги над нацизмом у Другій світової війні.

Читати далі
 
VІІ Фестиваль традиційної козацької культури "Курган Леля" Печать

  
7

6 травня 2018 року Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Рівненською обласною федерацією козацького бойового мистецтва «Спас» проведено VІІ Фестиваль традиційної козацької культури «Курган Леля».

Читати далі
 
Участь команди підліткового клубу "Омега" в змаганнях з авіамодельного спорту (мікро моделі та найпростіші) Печать

  
IMG-da08a2dc582867e8aa42b1c Команда вихованців підліткового клубу «Омега» Управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяла участь в змаганнях з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші) та боротьбі за кубок у класі метальних планерів F-1-N, які проходили на базі Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 03 та 04 травня 2018р. У змаганнях брали участь 6 команд у 6-ти класах моделей. Перемогу в змаганнях здобула команда підліткового клубу «Омега», яка виборола 14 призових місць.
Читати далі
 
Переможці конкурсу проектів програм громадських організацій у 2018 році Печать

  
21_11
Розпорядження про пропереможців конкурс проектів програм громадських організацій у 2018 році.
 
Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота" Печать

  
100_9212Протягом квітня місяця в місті Рівному проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час проведення місячника силами управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, педагогами та вихованцями підліткових клубівза місцем проживання, мешканцями Рівного та працівниками комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради відбується прибирання та приведення до ладу 32 спортивних майданчики, які є на балансі Комунального закладу РМЦФЗН «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Дякуємо Всім,  хто долучається до таких акцій, адже чистота міста та спортивний розвиток наших дітей – це і є нашою спільною турботою.

Читати далі
 
Підсумки змагань з волейболу Печать

  
IMG_20180419_190153Завершився Чемпіонат міста Рівного з волейболу 2018 року серед чоловічих команд у підгрупі "ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти". Змагання відбувалися в спортивних залах Технічного коледжу НУВГП та Вищого професійного учиилща ресторанного серсвісу та торгівлі. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд. Змагання тривали з 10 по 19 квітня 2018 року. У підсумку у матчі за ІІІ місце команда ВПУ-1 з рахунком 2-0 (по партіях) перемогла команду Рівненського державного базового медичного коледжу. А у фіналі перемогу з рахункорм 2-1 (по партіях) здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі над командою Технічного коледжу НУВГП.
Читати далі
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (комбінована естафета) Печать

  
DSC_8815 19 квітня 2018 року КЗ "РМЦФЗН" "Спорт для всіх" проведено відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (комбінована естафета). В заході взяли участь вихованці 10 підліткових клубів: "Олімпія", "Олімп", "Імпульс", "Сучасник", "Мрія", "Лідер", "Омега", "Романтик", "Пролісок", "Гроно". Перемогу здобула команда підліткового клубу "Олімпія", друге місце посіла команда підліткового клубу "Сучасник", третє місце - команда підліткового клубу "Олімп".
Читати далі
 
Конкурс проектів програм розроблених громадськими організаціями у 2018 році Печать

  
20_48Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями у 2018 році 
  
Читати далі
 
Список спортсменів і тренерів, яким призначено стипендії міського голови у 2018 році Печать

  
3-1

Список спортсменів і тренерів, яким призначено стипендії міського голови у 2018 році.
  

Рожко Василь Геннадійович (пауерліфтинг, ураження ОРА).
Катеринич В’ячеслав Анатолійович (пауерліфтинг, ураження ОРА).
Юхимчук Ольга Андріївна (софтбол).
Капітанчук Вікторія Сергіївна (софтбол).
Павлюк Владислав Ярославович (волейбол пляжний).
Мисливчук Володимир Олегович (легка атлетика).
Читати далі
 
Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК" Печать

  
17
Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК".
Учасників змагань просимо звернути увагу на зміни, що відбулися в розділах Положення: "Учасники змагань" (зміни в переліку документів для проведення мандатної комісії та учасниках змагань, що допускаються до участі), "Програма Спартаіади" (відсутність в програмі змагань з легкоатлетичного кросу), "Умови проведення змагань" (відсутність перезаліків), "Підведення підсумків Спартакіади" (зменшення кількості видів спорту при підрахунку).
 
Стипендії міського голови Печать

 
20_53Розпорядження міського голови про виплату в 2018 році стипендій міського голови студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації м. Рівного

 

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 4