Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Нарада представників команд проведенню чемпіонату м. Рівного з плавання Печать

  
17
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту інформує, що 04 лютого 2020 року о 16-00 в приміщенні ОСДЮСШОР (парк Шевченка, вул.Соборна, 11а) відбудеться нарада представників команд по проведенню чемпіонату м. Рівного з плавання.
 
Положення про Спартакіаду 2020 року серед КФК 
 
Конкурс малюнку та спортивна вікторина "Спортивна зима“ Печать

  
3
Конкурс малюнку та спортивна вікторина «Спортивна зима» відбувся 27 лютого 2020 року в підлітковому клубі «Мрія». Організатори заходу: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Програма конкурсу складалося з конкурсу малюнку «Спортивна зима» та його оцінювання, спортивної вікторини, інтелектуального завдання «Пазли – піктограм». Участь у конкурсі приймали вихованці підліткових клубів разом зі своїми керівниками.
Читати далі
 
У підлітковому клубі "Омега" відбувся конкурс із запуску кімнатних моделей планерів Печать

  
IMG_0481
28 льотого в підлітковому клубі "Омега" відбувся конкурс із запуску кімнатних моделей планерів. Конкурс проходив у двох вікових категоріях.
Перемогу здобули:
Мисюра Дмитро та Троцюк Станіслав.
Друге місце посіли:
Харитонов Сергій та Гошко Микита.
Третє місце у Продайводи Нікіти та Рудіки Олександра.
Читати далі
 
В підлітковому клубі "Лідер" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту проведено свято "Весну зустрічаємо " Печать

  
2_1
В підлітковому клубі "Лідер" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту проведено свято "Весну зустрічаємо ".
  
Читати далі
 
Весело провели зиму та зустріли Весну вихованці підліткового клубу "Романтик" Печать

  
5
Весело провели зиму та зустріли Весну вихованці підліткового клубу "Романтик".
 
 
  
Читати далі
 
Свято "Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо" Печать

  
3
В підлітковому клубі "Фантазія" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту проведено
П.клуб  Фантазія свято
Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо.
 свято "Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо".
 
Читати далі
 
Не пропустіть свій шанс! Печать

  
2
250 тисяч гривень з міського бюджету для здійснення своїх намірів отримують громадські організації. Один проєкт отримує 40 тисяч гривень. Управління у справах сім"ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради оголосило конкурс проєктів програм, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2020 році. Конкурс здійснюється на виконання Міської програми підтримки молоді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 6 грудня 2016 року № 2029. Прийом конкурсної документації здійснюється управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради щодня (крім вихідних і святкових днів) з 8.30 год. до 16.30 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, каб. 18. Додаткова інформація за телефоном: 26-59-77.
Консультації стосовно підготовки проєктів програм громадських організацій відбудуться 10 та 17 березня 2020 р. о 16.00 год. за вищевказаною адресою.
Кінцевий термін подачі документів – 25 березня 2020 року.
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс) Печать

  
5
18 лютого 2020 року комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс). Захід проходив в регіональному центрі «Інваспорт». Участь у заході приймали команди підліткових клубів у складі 3-х осіб (2 хлопчики та 1 дівчинка).
Участь прийняло 26 команд підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових групах.
Читати далі
 
Положення про проведення чемпіонатів м. Рівне з видів спорту в залік Спартакіади міста 2020 року серед КФК Печать

  
13_1
Положення про проведення чемпіонатів м. Рівне з видів спорту в залік Спартакіади міста 2020 року серед КФК.
 
 
Зустріч студентів з керівництвом міста Печать

  
7
Тринадцятого лютого відбулася зустріч керівництва міста із студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації м. Рівного, які за відмінне навчання та активну громадську діяльність отримуватимуть протягом 2020 року стипендію міського голови. Дев’ять студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації отримують стипендію міського голови в сумі 2 125 гривень та дев’ять студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримують по 2 833 гривні.
Читати далі
 
Переможці та призери першого дня зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків Печать

  
3
З 05 по 08 лютого 2020 року у м. Харків (Бассейн КЗ МКСДЮШОР 25 м) проходить зимовий чемпіонат України серед юнаків з плавання, де змагаються юнаки 2006 - 2007 року народження і молодші та дівчатка 2007 - 2008 року народження і молодші.
У перший день змагань вихованці СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради (спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради) у скарбничку команди Рівненської області принесли дві бронзові, дві срібні та дві золоті нагороди, зокрема:
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 12