Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Національно-патріотичний захід "Спас" Печать

  
img3_r
Днями відбувся національно-патріотичний захід «Спас»: мистецтво козацького виховання».
«Спас» – це бойове мистецтво українських козаків, що передавалося з покоління в покоління. «Спас» – це певний спосіб життя, система виховання козака-воїна. Козацькі звичаї лежать в основі вишколу воїна-козака та формуванні його фізичних, вольових та духовних якостей. Історія, філософія, традиції козаків, особливості техніки козацького бойового мистецтва, як «Загартувати тіло, дух і розум». Саме про це розповіли учням ЗОШ №1 та ЗОШ №13 голова Рівненської обласної федерації козацького бойового
Читати далі
 
Конкурс із запуску моделей ракет класу S 6 A в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20191018_155113
У підлітковому клубі "Омега" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту 18.10.2019 року відбувся конкурс із запуску моделей ракет класу S 6 A. Конкурс пройшов у двох вікових категоріях. Перемогу здобули: Гошко Микита та Лопатюк Віктор. Друге та третє місце посіли: Рудіка Олександр, Мисюра Дмитро, Різуненко Максим та Поліщук Артем.            
                                                                                                                                                                                                        
Читати далі
 
Чемпіонат міста Рівне з легкої атлетики Печать

  
_DSC1397
16-17 жовтня 2019 року відбувся Чемпіонат міста Рівне 2019 року з легкої атлетики в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. В змаганнях взяли участь 13 команд колективів, що складає понад 200 учасників. Змагання відбувалися на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування. У підсумку Чемпіонами міста стала команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С. Дем'янчука, ІІ місце - Технічний коледж НУВГП, ІІІ місце - Національний університет водного господарства та природокористування. 
Читати далі
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (кидки м’яча на влучність) Печать

  
IMG_20191016_163037
16 жовтня 2019 року на баскетбольному  майданчику в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбувся відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (кидки м’яча на влучність).
Участь прийняло 15 команд підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових групах.
В молодшій віковій групі трійка призерів:
1 місце – «Романтик»;
2 місце – «Омега»;
3 місце – «Олімпія».
Читати далі
 
Парк шевченка на Покрову Печать

  
3
14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва у м. Рівне, а саме у парку ім. Т.Г.Шевченка відбувся спортивно-масовий захід, в якому визначались кращі з підтягування на перекладині, віджимання на брусах, арм-спорту та дартсу. В змаганнях приймали участь усі бажаючі гості парку, атмосфера на святі була дружньою, переможці та призери змагань, були нагороджені медалями, дипломами КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх» та сувенірами від спонсорів.           
                                                                                                                                                                                                        
Читати далі
 
Пробіг на Покрову Печать

  
ui15395163801
14 жовтня, у Рівному відбувся Pokrova Half Marathon. Участь у марафоні взяли  понад 200 бігунів-аматорів з м. Рівного та гості з різних міст України. Учасники, успішно подолали відстань дистанцій які долали, отримали пам’ятні призи у вигляді ексклюзивних медалей. Переможці та призери на дистанціях 2,1 км та 21,1 км серед чоловіків та жінок а також наймолодший учасник (4 роки) та найстарший учасник (74 роки) забігу отримали кубки та подарунки від партнерів та організаторів забігу.           
                                                                                                                                                                                                        
Читати далі
 
Фестиваль козацької звитяги "Покровський вітер" Печать

  
IMG_8491
14 жовтня 2019 року Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Рівненською обласною федерацією козацького бойового мистецтва "Спас" проведено Фестиваль козацької звитяги "Покровський вітер".           
                                                                                                                                                                                                        
Читати далі
 
Заходи в підліткових клубах з нагоди свята Покрови Печать

 
5

В підліткових клубах Управління у справах сім'ї, молоді та спорту "Романтик" , "Росинка" , "Гроно", "Мрія" проведено заходи  з нагоди свята Покрови.

 

Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівне з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу переносяться. Печать

 
images
Управління у справах сім’ї, молоді та спору виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з несприятливими погодними умовами, що склалися, змагання Чемпіонату м. Рівного з легкої атлетики в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК переносяться на 16-17 жовтня 2019 року. Програма змагань (час проведення забігів та місце) залишається незмінною. Здача заявок відповідно 15 жовтня 2019 року з 13-00 до 15-00 в ОСДЮСШОР. Відповідно змагання з легкоатлетичного кросу будуть також перенесені орієнтовно на 23 жовтня 2019 року, а здача заявок на 22 жовтня 2019 року.
 
Завершився Чемпіонат м. Рівне з баскетболу 3х3 серед чоловічих та серд жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК Печать

 
IMG_20190926_160802
Завершився Чемпіонат м. Рівне з баскетболу 3х3 серед чоловічих та серд жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. В змаганнях взяли участь 11 жіночих та 12 чоловічих команд. У змаганнях серед жінок у підгрупі "ВНЗ 3-4 рівня акредитації, організації, установи" 1 місце здобула команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С. Дем'янчука, 2 місце - колектив "Освіта-спорт", 3 місце - НУВГП. У цій же підгрупі серед чоловіків місця розподілилися наступним чином: 1 місце - "Освіта-спорт", 2 місце - МЕГУ, 3 місце - НУВГП.
Читати далі
 
Відкритий міський спортивний масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
1
26 вересня 2019року вихованці підліткових клубів "Олімпія", "Олімп", "Росинка", "Лідер", "Пролісок", "Фантазія", "Самоцвіт", "Омега", "Імпульс" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, взяли участь у відкритому міському спортивному масовому заході серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання.   
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 10