Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Фестиваль естафет Печать

  
IMG-424144c346e23f5dc9fbd87
5 квітня 2019 року було проведено міський спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет» в НВК № 19. Організацію та загальне керівництво проведенням заходу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Захід розпочався з параду команд, активної розминки, яку провела майстер спорту України з плавання – Катерина Дікіджі.
Переможцем спортивних естафет стала команда НВК № 19.
Читати далі
 
День спорту Печать

  
IMG-8eee35bb81f5490ed5b6cdf
4 квітня 2019 року було проведено спортивно-масовий захід з нагоди Міжнародного дня спорту в м. Рівне, в парку «Лебединка». Організацію та загальне керівництво проведенням заходу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Захід розпочався з активної розминки. Програма спортивно-масового заходу складалась зі спортивних естафет, гімнастичних конкурсів та конкурсу малюнку на асфальті на тему: «День спорту».
Переможцем спортивних естафет стала команда підліткового клубу «Олімпія» .
Читати далі
 
Конкурс проектів програм розроблених громадськими організаціями у 2019 році Печать

  
2
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями у 2019 році
 
Читати далі
 
Зміна термів проведення Чемпіонату м. Рівне з волейболу 2019 року серед жіночих команд Печать

  
volebol_2
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської міської ради інформує, що в звя'зку з участю збірної команди Рівного у фінальних Всеукраїнських змаганнях з волейболу у період 17-20 квітня 2019 року в місті Харків, змінюються терміни проведення Чемпіонату м. Рівне з волейболу 2019 року серед жіночих команд у підгрупі " ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади", а саме:
Читати далі
 
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед чоловічих команд Печать

  
volebol_3
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед чоловічих команд (підгрупа "ВНЗ 1-2- рр.а., заклади профтехосвіти")                  
Завантажити                                                                                                                                                              
    
 
 
Участь рівненської команди в Чемпіонаті України з велоспорту Печать

  
1111
З 28 до 31 квітня 2019 року в м. Чернівці відбувся чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) І тур в індивідуальній гонці на час, І тур в парній гонці, І тур крос-кантрі на короткому крузі (серед усіх вікових категорій) в якому взяли участь спортсмени з 19 областей, 176 учасників. Вдало розпочали сезон вихованці ДЮСШ №5 м. Рівного та комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради. Зокрема, Олександр Гудима виборов три золоті медалі: у гонці на час, крос кантрі на короткому крузі та парну гонку разом з Віктором Голубом. А у командні парній гонці серед юніорів бронзові медалі вибороли Володимир Шалуха та Антоній Бабинський. Тренують спортсменів заслужений тренер України В’ячеслав Федорчук та Олег Федорчук.
Читати далі
 
Гроно конкурсна програма " Мала господарочка" Печать

  
20190328_153820
В підлітковому клубі "Гроно" управління у справаї сім'ї, молоді та спорту проведено конкурсну програму " Мала господарочка'.
Читати далі
 
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед жіночих команд Печать

  
volebol_2
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед жіночих команд.                  
Завантажити                                                                                                                                                              
    
 
 
Фестиваль з шашок – «64» серед дошкільних навчальних закладів м. Рівного Печать

  
IMG-655705ebe4c7dcaef69952e
27 березня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, провів фестиваль з шашок – «64» серед дошкільних навчальних закладів м. Рівного. Захід проходив у відділенні шахів ДЮСШ № 1. 
Участь прийняло 14 команд.
Читати далі
 
Зимові фортеці Печать

  
IMG_6914_thumb
26 березня 2019 року були підведені підсумки та відбулося нагородження переможців та призерів міського конкурсу «Зимова фортеця» в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах міста Рівне. Конкурс тривав з грудня 2018 року по лютий місяць 2019 року. Організацію Конкурсу та загальне керівництво проведенням Конкурсу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Переможець Конкурсу – ЗДО № 4 «Соняшник».
Читати далі
 
Нарада представників команд та жеребкування Чемпіонатів міста Рівного з волейболу серед чоловічих та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
voleibol
27 березня 2019 року о 15:00 в приміщенні музею "Освіти" ( м. Рівне, вул. Соборна , 30)  відбудеться нарада представників команд та жеребкування Чемпіонатів міста Рівного з волейболу серед чоловічих та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року. Запрошуємо до участі.
    
 
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 6