Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед жіночих команд Печать

  
volebol_2
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2019 року серед жіночих команд.                  
Завантажити                                                                                                                                                              
    
 
 
Фестиваль з шашок – «64» серед дошкільних навчальних закладів м. Рівного Печать

  
IMG-655705ebe4c7dcaef69952e
27 березня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, провів фестиваль з шашок – «64» серед дошкільних навчальних закладів м. Рівного. Захід проходив у відділенні шахів ДЮСШ № 1. 
Участь прийняло 14 команд.
Читати далі
 
Зимові фортеці Печать

  
IMG_6914_thumb
26 березня 2019 року були підведені підсумки та відбулося нагородження переможців та призерів міського конкурсу «Зимова фортеця» в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах міста Рівне. Конкурс тривав з грудня 2018 року по лютий місяць 2019 року. Організацію Конкурсу та загальне керівництво проведенням Конкурсу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Переможець Конкурсу – ЗДО № 4 «Соняшник».
Читати далі
 
Нарада представників команд та жеребкування Чемпіонатів міста Рівного з волейболу серед чоловічих та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
voleibol
27 березня 2019 року о 15:00 в приміщенні музею "Освіти" ( м. Рівне, вул. Соборна , 30)  відбудеться нарада представників команд та жеребкування Чемпіонатів міста Рівного з волейболу серед чоловічих та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року. Запрошуємо до участі.
    
 
 
Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті П. Дмітрієва Печать

  
4
В період з 21 по 23 березня 2019 року в приміщенні КЗ «Рівненський міський будинок культури» відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті П. Дмітрієва. Павло Дмитрієв, пам’яті якого присвячений турнір, працював тренером з боксу у Рівному впродовж 39-ти років. У змаганнях прийняло участь 86 спортсменів, що представляли
Волинську обл. (Луцьк,  Ківерці, Володимир-Волинський), Львівську обл., Тернопільську обл., Хмельницьку обл., Київська обл. (Бровари), м. Київ, Харківську обл., Закарпатську обл., м. Рівне, м. Брест(Республіка Білорусь). Вдало виступили Рівненські спортсмени:
І місце зайняли:
Читати далі
 
Парна першість з настільного тенісу в підлітковому клубі "Олімпія" Печать

  
5
В підлітковому клубі "Олімпія" Управління у справах сім'ї,молоді та спорту 20 березня 2019 року проведено парну першість з настільного тенісу серед вихованців клубу та поліцейськими управління патрульної поліції в Рівненській області.
Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівного зі стрільби кульової в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
DSC_0097
19, 20 березня 2019 року в тиру ДЮСШ № 4 відбувся чемпіонат м. Рівного зі стрільби кульової в залік Спартакіади міста 2019 року. І місце посіла команда МЕГУ, ІІ місце команда Освіта-Спорт, ІІІ місце  - команда ГУ НП в Рівненській області. 
 
Протокол Чемпіонату м. Рівного зі стрільби кульової
Читати далі
 
Конкурс із запуску найпростіших моделей планерів HLG в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
P1010196
У підлітковому клубі "Омега" Управління у справах сімі'ї, молоді та спорту проведено конкурс із запуску найпростіших моделей планерів HLG. Конкурс проходив у двох вікових категоріях. Перемогу здобули: Бегус Назар та Дорощук Артем. Друге місце посіли: Кустов Владислав та Ткачук Леонід. Третє місце у Романка Станіслава та Довгальського Дмитра.
Читати далі
 
Сімейні перегони Печать

  
WP_20190317_12_12_10_Pro
17 березня 2019 року в спортивному залі ЗОШ № 25 Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, провів ІІІ-ій тур 9-го сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність».
Захід розпочався з активної розминки, після чого проходила спортивна вікторина. Далі учасники змагалися у п’яти спортивних естафетах.
Трійка переможців виглядає так:
1 місце сім’ї Радзієвські-Цехмейструк (РГ Престиж)
2 місце – сім’я Панасенко-Войтюк (ЗДО № 3, ЗДО № 28 )
3 місце – сім’я Козачок («НВК № 12») 
Читати далі
 
Відкрите заняття керівника хореографічного гуртка Шевчук С.В. "Прийди весно! Прийди красна" Печать

  
20190312_161629
Відкрите заняття керівника хореографічного гуртка Шевчук С.В. "Прийди весно! Прийди красна".
Читати далі
 
Заходи в підліткових клубах "Росинка", "Мрія", "Лідер " , "Романтик" з нагоди 205 - річніці від дня народження Т.Г Шевченка Печать

  
IMG-b7f692fd60de4183eec5d6e
В підліткових клубах управління у справах сім'ї, молоді та спорту "Росинка", "Мрія", "Лідер ", "Романтик" проведено заходи нагоди 205- річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 9