Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Гурток образотворчого мистецтва у підлітковому клубі «Юність» Печать

  
1
У підлітковому клубі «Юність» працює гурток образотворчого мистецтва (керівник Волосянчук Н. А.)
Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку , де мають можливість навчитися малювати, ліпити з пластиліну, створювати композиції в техніці паперопластики. Цікаво та змістовно 24 березня проведено заняття гуртка «Птахи прилетіли» з нагоди Міжнародного дня птахів. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати гурток образотворчого мистецтва у підлітковому клубі « Юність» (м. Рівне, вул. С. Бандери, 28).
Читати далі
 
Конкурс із запуску найпростіших моделей планерів Печать

  
1
Педагогічними працівниками підліткового клубу «Омега» 24 березня проведено конкурс із запуску найпростіших моделей планерів.
Перемогу здобули: Дубенюк Максим та Прончук Олександр. Друге та третє місце посіли: Гошко Микита, Давиденко Юлія, Дорощук Артем та Мисюра Дмитро.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Імпульс» взяли участь у Чемпіонаті Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи Печать

  
1
20 - 21 березня вихованці підліткового клубу «Імпульс» взяли участь у  Чемпіонаті Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. Пауерліфтинг - переможці: Шевчук Іван у ваговій категорії 59 кг - 1 місце, Шестаков Максим у ваговій категорії 59 кг - 2 місце, Пивоварчук Олександр у ваговій категорії 93 кг - 2 місце. Жим лежачи - переможці: Шевчук Іван у ваговій категорії 59 кг - 1 місце, Шестаков Максим у ваговій категорії 93 кг - 2 місце, Пивоварчук Олександр у ваговій категорії 93 кг - 2 місце, Рижук Іван у ваговій категорії 83 кг - 1 місце.
Читати далі
 
Вітаємо вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради із вдалим виступом на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків Печать

  
4
У період з 19 по 21 березня 2021 року у м. Харків «Басейн КЗ МКСДЮШОР 25м» проходив зимовий чемпіонат України серед юнаків з плавання де змагалися юнаки 2007 - 2008 року народження та дівчатка 2008 - 2009 року народження і молодші. Брали участь у змаганнях майже 350 спортсменів із 28 областей України.
Вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку команди Рівненської області вибороли 6 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалей:
Ян Рубльов виборов золоті нагороди на дистанціях 1500, 400 та 200 вільний стиль і срібну нагороду на дистанції 100 вільний стиль;
Читати далі
 
Конкурс «Юні майстрині» в підлітковому клубі «Фантазія» Печать

  
2
У підлітковому клубі «Фантазія» 21 березня проведено конкурс «Юні майстрині». Перемогу в конкурсі здобула Маслянко Аліса. В номінації «Міс Інтелект» перемогла  Сахневич Віка, в номінації «Міс Впевненість» - Бойко Софія, в номінації «МІс Господиня» - Яблонська Єва, в номінації «Міс Попелюшка» - Малухіна Софія, в номінації «Міс Творчість» - Савіна Віка.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Першість підліткового клубу «Імпульс» з настільного тенісу Печать

  
5
В підлітковому клубі «Імпульс» проведено першість клубу з настільного тенісу (керівник гуртка Гапова І.В.). Переможцем та призерами стали: 1 місце - Шевчук Іван, 2 місце - Диковицький Назар, 3 місце - Лісовик Владислав.                                             
Читати далі
 
Результати чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів Печать

  
1
15-17 березня у смт.Мирогоща відбувся Чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2001-2003 рр. н.
Рівненські борці продемонстрували хорошу боротьбу та здобули наступні нагороди:
Килюшик Євген - 1 місце
Саранчук Назар - 1 місце
Токмаков Михайло - 1 місце
Куліш Олег - 1 місце
Юпаткін Іван - 2 місце
Романчук Максим - 2 місце
Зищук Юрій - 2 місце
Котигорох Віктор - 2 місце
Читати далі
 
У підлітковому клубі «Сучасник» працює математичний гурток Печать

  
5
У підлітковому клубі «Сучасник» Управління у справах сім‘ї, молоді та спорту працює математичний гурток (керівник Вертелецька Л.О.). Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку, де мають можливість поглибити свої заняття з алгебри, геометрії та навчитися розв‘язувати складні та цікаві задачі. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати математичний гурток у підлітковому клубі «Сучасник» (м.Рівне, вул.Відінська, 44). 
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вдалий виступ вихованки ДЮСШ №5 Царук Інни на Чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат Печать

  
1
У період з 8 по 14 березня 2020 року в місті Ужгород відбувався Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Вдало виступила на змаганнях у складі збірної Рівненської області вихованка ДЮСШ №5 м. Рівного Царук Інна. Вона стала чемпіонкою на зазначенbх змаганнях у ваговій категорії 51 кг.
Тренує спортсменку Юрій Марчишин, Заслужений тренер України.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Нагородження переможців та призерів міських конкурсів «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST» Печать

  
IMG_2918
12 березня відбулося нагородження переможців та призерів міських конкурсів «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST»» у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима». Зимові конкурси проводилися у місті Рівне протягом грудня 2020 та січня-лютого 2021 року. Конкурси відбулися за підтримки управління освіти та управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Організатор конкурсу - комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Читати далі
 
Підлітковий клуб «Фантазія» Печать

  
5
У підлітковому клубі «Фантазія» працюють гуртки флористики та бісероплетіння. Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття в цих гуртках, де разом з досвідченими педагогами Бєляковою Л. І. та Бєляковою В.В. вчаться виготовляти різноманітні вироби з соломи та бісеру. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати гуртки в підлітковому клубі «Фантазія».
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 16