Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у підліткових клубах Печать

  
2В підліткових клубах "Сучасник", "Гроно", "Романтик", "Омега", "Лідер" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Читати далі
 
День виклику у м. Рівне Печать

  
IMG_5058 30 травня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів фізкультурно-оздоровчі заходи до Дня виклику в місті Рівне під егідою міжнародної організації TAFISA, які відбувалися в молодіжному парку «Лебединка». В рамках заходів, участь в який приймали діти до 15 років, було проведено ранкову зарядку для учасників та 4 індивідуальні спортивні конкурси, а саме: «Гімнастичний», «Скакалка», «Володар м’яча» та «Силовий». Переможці та призери були нагородженні дипломами та медалями.
Читати далі
 
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу 2018 року серед чоловічих команд Печать

  
IMG_20180525_173543В змаганнях взяли участь 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи, де зіграли за коловою системою. Переможці та команди, що зайняли другі місця в підгрупах зіграли півфінальні та фінальні зустрічі. У підсумку третє місце зайняла команда "Патріот", яка у матчі за ІІІ місце здолала команду "Магістр" (НУВГП) з рахунком 2-0. У фінальній зустрічі з рахунком 3-1 перемогу над командою МЕГУ здобула команда НУВГП і виборола звання Чемпіона міста. 
На фото: футболки сині - НУВГП (І місце) , футболки чорні - МЕГУ (ІІ місце), футболки жовті - Патріот (ІІІ місце).  
Читати далі
 
Конкурс малюнку Печать

  
2
22 травня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (конкурс малюнку).
Захід відбувався в молодіжному парку «Лебединка».
Участь прийняло 13 підліткових клубів міста. Вони формули команди з молодших та старших учасників.
Читати далі
 
Rivne Euro Run 2018 – це ІІ-ий традиційний забіг, присвячений Дню Європи Печать

  
1
Захід відбувся у День Європи, 19 травня 2018 року.
Учасники долали дистанцію центральними вулицями міста: проспект Миру (старт від готелю «Мир») – вул.Набережна – вул. Кавказька – вул.Міцкевича – проспект Миру (фініш біля готелю «Мир»). Довжина кола - 2 км.
Забіг проходив в рамках реалізації проекту «Рівненська бігова ліга 2018».
Усі зареєстровані учасники, які фінішували у дистанції, отримали оригінальні медалі забігу.
Переможці, призери забігу у чоловіків та жінок на дистанціях 2 км та 6 км отримали кубки та подарунки від спонсорів та партнерів.
Читати далі
 
Загальноміський футбольний фестиваль "Рівненський МЕССІ "серед юнаків 2001-2003 р.н. Печать

  
32503570_947586445402203_20
У Рівному вперше провели загальноміський футбольний фестиваль "Рівненський МЕССІ "серед юнаків 2001-2003 р. н.
Метою фестивалю стала активізація фізкультурно-спортивної роботи, фізичного виховання, розвитку та популяризації футболу в місті Рівному. Залучення дітей та молоді міста до систематичних занять фізичною культурою та спортом а також активне проведення дозвілля.
Фестиваль проводиться в два етапи: попередній відбір, який відбувся 17 травня та фінальна частина 18 травня.
Читати далі
 
Всеукраїнський Велодень - 2018 Печать

  
DSC_0114

19 травня 2018 року  в м. Рівному проведено  акцію «Всеукраїнський Велодень - 2018». Прийняло участь до 500 учасників.

Читати далі
 
Чемпіонат міста Рівне з легкої атлетики Печать

  
IMG_20180516_161852 16-17 травня 2018 року відбувся Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики 2018 року. Змагання проходили на стадіоні "Авангард" в 25 дисциплінах. У підсумку переможцями стала команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С.Демянчука (12849 очок), друге місце здобула команда НУВГП (9721 очок), третє місце за командою РДГУ (9545 очок). Всього у змаганнях взяли участь 15 команд.
Читати далі
 
Підсумки Чемпіонату м. Рівного з волейболу 2018 року серед жіночих команд Печать

  
IMG_20180515_180423 Завершився Чемпіонат міста Рівного з волейболу 2018 року серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2018 року серед КФК. Змагання відбувалися в двох підгрупах "ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" та " ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, установи, аматорські команди". Всього в змаганнях взяли участь 13 команд. У підсумки у підгрупі "ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" 1 місце здобу ла команда Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, 2 місце за командою Рівненського коледжу НУБІФП України, 3 місце здобула команда Рівненського коледжу економіки і бізнесу. У підгрупі " ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, установи, аматорські команди" перемогу здобула команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С.Дем'янчука, 2 місце за командою НУВГП, 3 місце - команда Головного управління національної поліції в Рівненській області. області.
Читати далі
 
Свято до Дня матері відбулося цієї неділі в мікрорайоні Тинне Печать

 
received_2081218955497338

Свято до Дня матері відбулося цієї неділі в мікрорайоні Тинне.

До цього заходу долучився також Рівненський центр «Спорт для всіх».

Програмою стали естафети та конкурси для дітей.

Всі переможці та призери отримали нагороди від центру «Спорт для всіх» та приємні подарунки від організаторів. 

Читати далі
 
У Рівному відсвяткували День матері Печать

 
DSC_1340У неділю, 13 травня на майдані Незалежності м. Рівне управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з управлінням освіти та художньо-педагогічним факультетом Рівненського державного гуманітарного університету проведено свято з нагоди Дня матері. В рамках свята відбувся святковий концерт «Для наших мам», організована виставка творчих робіт вихованців дошкільних навчальних закладів м. Рівного «Я малюю маму», проведено конкурс малюнку на асфальті «Подарунок матусі», а також відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Я малюю маму». 
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 4