Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Настільний теніс серед вихованців підліткових клубів Печать

  
DSC_1150
21 лютого комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс).
Захід  проходив в регіональному центрі «Інваспорт».
Участь прийняло 23 команди підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових категоріях.
Читати далі
 
Сімейні перегони Печать

  
IMG_20190214_162322
17 лютого 2019 року в спортивному залі ЗОШ № 25 Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів ІІ-ий тур 9-го сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність».
Захід  розпочався з активної розминки,  після чого проходила спортивна вікторина. Далі учасники змагалися у п’яти  спортивних естафетах.
Трійка переможців виглядає так:
Читати далі
 
Захід до Дня Святого Валентина в підлітковому клубі " Мрія" Печать

  
IMG_20190214_162322
В підлітковому клубі "Мрія" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід до Дня Святого Валентина.
Читати далі
 
Захід до свята Стрітення в підлітковому клубі "Романтик" Печать

  
P1110248
В підлітковому клубі "Романтик" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту 15.02.2019 проведено захід до свята Стрітення.
Читати далі
 
Зустріч членів міської спілки ветеранів Афганістану з вихованцями підліткових клубів 'Фантазія' , 'Самоцвіт' , 'Романтик' Печать

  
P1110199
В підлітковому клубі "Фантазія" Управління у справах сім'ї,молоді та спорту проведено зустріч членів міської спілки ветеранів Афганістану Гурського В.А.(ст.прапорщик) та Щербакова В.В.(полковик) з вихованцями підліткових клубів 'Фантазія' , 'Самоцвіт' , 'Романтик' з нагоди 30 річниці виведення військ з Афганістану.
Читати далі
 
Зустріч керівництва міста із студентами вищих навчальних закладів Печать

  
DSC_1072
Чотирнадцятого лютого відбулася зустріч керівництва міста із студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації м. Рівного, які за відмінне навчання та активну громадську діяльність отримуватимуть протягом 2019 року стипендію міського голови. Дев’ять студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації отримують стипендію міського голови в сумі 1 877 гривень та дев’ять студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримують по 2 503 гривень.
Розпорядження Рівненського міського голови від 27.12.2018 № 1215-р «Про виплату в 2019 році стипендій міського голови студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Рівного».
Читати далі
 
Підписання договору про співпрацю між Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Відокремленим підрозділом «Федерація кікбоксингу України «ВАКО» в м.Рівне Печать

  
1
При заступнику міського голови Г. Кульчинської 13 лютого 2019 року відбулося підписання договору про співпрацю між Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та Відокремленим підрозділом «Федерація кікбоксингу України «ВАКО» в м. Рівне (голова осередку - Роман Кроль). Предметом укладання договору є співпраця щодо розвитку кікбоксингу ВАКО в місті Рівному та надання права Відокремленому підрозділу «Федерації кікбоксингу України «ВАКО» в м. Рівному на організацію і проведення міських спортивно-масових заходів. В результаті співпраці вже заплановано проведення першого спільного спортивного заходу «Відкритого Чемпіонату міста Рівного з кікбоксингу ВАКО». Змагання заплановано провести 2-3 березня 2019 року.
Читати далі
 
Нарада з питаннь посилення ефективності реагування на випадки домашнього насильства в Рівненській області Печать

  
52258564_699691700426338_56
08 лютого 2019 року начальник відділу та провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді  разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту взяли участь у робочій нараді під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Шамака та за участі фахівців департаменту, уповноважених представників Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Рівненського обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації та структурних підрозділів Дубенського району, на яких покладено функції щодо реалізації державної сімейної політики.
Під час наради присутні обговорили питання  посилення ефективності реагування на випадки домашнього насильства в Рівненській області через удосконалення системи взаємодії суб'єктів у сфері протидії домашньому насильству.
Читати далі
 
Засідання організаційного комітету з питань проведення Чемпіонатів м. Рівного з видів спорту в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК Печать

  
IMG_20190206_162144
6 лютого в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення Чемпіонатів м. Рівного з видів спорту в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. За підсумками обговорень проекту Положення, що тривало понад півтори години, прийнято рішення щодо введення до програми Спартакіади 2019 року змагань з баскетболу 3х3 серед чоловічих та серед жіночих команд та змагань з легкоатлетичного кросу. Таким чином програма Спартакіади збільшилася з 13 до 16 видів спорту. А от збільшувати склад команди в настільному тенісі, швидких шахах та шашках-64, змінювати умови підведення підсумків Спартакіади оргкомітет відмовився. Остаточний варіант положення можна буде отримати після його стилістичного редагування за підсумками роботи оргкомітету та затвердження розпорядженням міського голови.
Читати далі
 
Засідання організаційного комітету з питань проведення Чемпіонатів м. Рівного з видів спорту в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК Печать

  
21_9
6 лютого 2019 року о 15-00 в приміщенні Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Соборна, 30, "Музей Освіти") відбудеться засідання організаційного комітету з питань проведення Чемпіонатів м. Рівного з видів спорту в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Пропонуємо проект положення, що буде розглядатися на засіданні та запрошуємо до обговорення. Тел. 26-74-34.
 
Проект положення про Спартакіаду 2019 року
 
Список спортсменів та тренерів, яким в 2019 році призначено стипендію міського голови. Печать

  
21_11
Список спортсменів та тренерів, яким в 2019 році призначено стипендію міського голови.
Рожко Василь Геннадійович (пауерліфтинг, ураження ОРА).                             
Суниця Максим Михайлович (плавання, вади слуху).
Мацкевич Яна Миколаївна (софтбол).
Капітанчук Вікторія Сергіївна (софтбол).
Павлюк Владислав Ярославович (волейбол пляжний).
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 4