Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Презентація підліткових клубів м. Рівне Печать

 
Pidlitkovi_klybu
Презентація підліткових клубів м. Рівне 
 
Відео презентацї підліткових клубів м. Рівне
                                                                                                                                                                  
 
Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в місті Рівне Печать

  
8
Традиційно з 6 по 10 квітня проходив фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в місті Рівне. Фестиваль проходив на площах, в навчальних закладах, на спортивних майданчиках та в підліткових клубах.  До участі у фестивалі долучилося близько 20 тисяч учасників. Основне завдання фестивалю: формувати сталу потребу у всіх категорій населення займатися фізичною культурою та спортом, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.
Переможці та призери фестивалю ранкової зарядки визначалися серед:
Читати далі
 
Заходи з нагоди Великодніх свят в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
20190424_172144
В підліткових клубах "Фантазія", "Романтик", "Лідер" управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Великодніх свят.
 
Читати далі
 
Мак - символ Дня пам'яті та примирення Печать

  
5
Педагоги підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту долучилися до виготовлення червоних маків- символу Дня пам'яті та примирення.
Читати далі
 
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
IMG_20190422_175030
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Змагання завершилися у підгрупі «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади». Серед чоловіків змагання відбувалися у спортивних залах Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та Технічного коледжу НУВГП. В змаганнях взяли участь 8 команд. В підсумку І місце здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, 2 місце посіли гравці Технічного коледжу НУВГП, 3 місце здобула команда Рівненського професійного ліцею. У змаганнях серед жіночих команд, що відбувалися у спортзалах Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП та Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі чемпіонами стала команда рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, 2 місце здобули спортсменки з Рівненського коледжу НУБІПУ, 3 місце за командою Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд.
Читати далі
 
Конкурс із запуску бумерангів в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20190418_162221
В  підлітковому клубі "Омега" управління  сім'ї, молоді та спорту  проведено конкурс із запуску бумерангів. Перемогу здобув Стахнюк Всеволод. Друге місце посів Палійчук Назарій. Третє місце у Денисовича Тимофія.
Читати далі
 
Михайло Романчук виграв золото на турнірі Swim Open Stockholm 2019 Печать

  
111
Рівнянин, випускник СДЮСШОР № 2 м. Рівне, ЗМСУ Михайло Романчук виграв золото на турнірі Swim Open Stockholm 2019, пропливши дистанцію 800 м вільним стилем за 7,42:49. Цей результат став не тільки рекордом змагань, а й новий рекордом України. Михайло покращив свій попередній рекорд на 0,47 секунди. Щиро вітаємо спортсмена та його тренера, ЗТУ Петра Нагорного, та бажаємо нових перемог!
 
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року Печать


17
 
   
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року
Завантажити                                                                                                                                                                                                                 
Читати далі
 
Календарні ігри Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед жіночих команд буде перенесено Печать

  
volebol_2
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з участю рівненської волейбольної команди «Регіна – МЕГУ - ОШВСМ» у перехідних іграх Чемпіонату України з волейболу, календарні ігри Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед жіночих команд буде перенесено з 23-25 квітня 2019 року на 6-8 травня 2019 року.
 
Відкритий фестиваль «Рух заради здоров’я» парної першості з настільного тенісу серед спортивних сімей Печать

  
IMG-28bbbd1ad58c50e452e4d52
6 квітня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий фестиваль «Рух заради здоров’я» парної першості з настільного тенісу серед спортивних сімей. Фестиваль проходив в регіональному центрі «Інваспорт». Змагалися учасники у двох вікових групах.
Серед 13 команд молодшої вікової групи переможцем стала команда родини Одарієвих;
Читати далі
 
Фестиваль естафет Печать

  
IMG-424144c346e23f5dc9fbd87
5 квітня 2019 року було проведено міський спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет» в НВК № 19. Організацію та загальне керівництво проведенням заходу здійснювали управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Захід розпочався з параду команд, активної розминки, яку провела майстер спорту України з плавання – Катерина Дікіджі.
Переможцем спортивних естафет стала команда НВК № 19.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 8