Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року Печать

17
 
  
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року
Завантажити                                                                                                                                                                                                 
Читати далі
 
Відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу WAKO, серед ДЮСШ та спортивних клубів Печать

  
79250647_450609325857633_26
07, 08 грудня 2019 року у Рівному (зал ФСТ Динамо) відбувся Відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу WAKO, серед ДЮСШ та спортивних клубів. Спортсмени з 6 організацій( «Ліга Чемпіонів», ДЮСШ №5 (Рівне), БК «Легіон», БК «Фламберг» (Хмельницька область), ДЮСШ (Нетішин), «Гуцалюк team») виборювали винагороди в в татамі та рингових дисциплінах.
Читати далі
 
Заключний тур відкритого міського спортивно-масового заходу серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з дартсу Печать

  
darts
5 грудня 2019 року у підлітковому клубі «Імпульс» відбувся заключний тур відкритого міського спортивно-масового заходу серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з дартсу, це означає, що спортивний марафон з різних видів спорту між підлітковими клубами який тривав з лютого 2019 р. по грудень 2019 р. завершено.
Трійка призерів з дартсу виглядає наступним чином:
1 місце – ПК «Імпульс»
2 місце – ПК – «Олімпія»
3 місце – ПК «Олімп»
Читати далі
 
Конкурс знавців гри в шашки в підлітковому клубі "Меридіан" Печать

  
4
В підлітковому клубі "Меридіан" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту 08 грудня 2019 року проведено конкурс знавців гри в шашки для вихованців підліткового клубу.
Читати далі
 
Майстер-клас з пов’язування хусток для педпрацівників підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0085
05.12.2019 р. о 12.00 в підлітковому клубі «Самоцвіт» (Гагаріна, 67) відбувся унікальний майстер-клас з пов’язування хусток для педпрацівників підліткових клубів за місцем проживання. Майстер-клас цієї давньої жіночої традиції - вміння пов’язувати і носити українську хустку провели знані дослідниці народних традицій Рівного – Алла Українець та Раїса Цапун. Захід розпочала Раїса Цапун українською народною піснею про хустку. Алла Українець продемонструвала хустки, які носили наші землячки в давні часи та розкрила секрети їх пов’язування.
Читати далі
 
Мультидисциплінарні тренінги на тему «Ефективне запобігання та реагування на випадки домашнього насильства» Печать

  
27
Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» 03 – 04 грудня 2019 року в м. Рівне проведено мультидисциплінарні тренінги на тему «Ефективне запобігання та реагування на випадки домашнього насильства». Учасниками тренінгів були соціальні педагоги, психологи, педагоги – організатори навчальних закладів міста, представники поліції, служби у справах дітей та Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою мультидисциплінарних тренінгів є ознайомлення з новинами законодавства України у сфері протидії домашньому насильству, напрацювання навичок взаємодії під час втручання у випадки домашнього насильства. 
Читати далі
 
Завершилися Чемпіонати міста Рівне з баскетболу серед жіночих команд та серед чоловічих команд Печать

  
IMG_20191202_182159
Завершилися останні види Спартакіади міста серед КФК: Чемпіонати міста Рівне з баскетболу серед жіночих команд (підгрупа "ВНЗ 3-4- рр.а., підприємства, організації") та серед чоловічих команд (підгрупа "ВНЗ 1-2- рр.а., заклади профтехосвіти"). Змагання відбувалися в спортивних зала ВПУ-1, РЕТК НУВГП та НУВГП. У підсумку серед жіночих команд чемпіоном міста стала команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С. Дем'янчука (на фото в жовтій формі), срібло здобули вихованки Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (на фото в зеленій формі), 3 місце за командою НУВГП.
Читати далі
 
Мультидисциплінарний тренінг "Ефективне попередження та реагування на випадки домашнього насильства" Печать

  
78345385_1370619326431628_6
3 грудня (10:00 – 14:00) у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (м. Рівне, вул. Київська, 18) відбудеться мультидисциплінарний тренінг «Ефективне попередження та реагування на випадки домашнього насильства».
Тренінг проводитися за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради у співпраці з Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» та Управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.
 
Управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради долучилося до Спортивного свята в Національному університеті водного господарства та природокористування Печать

  
5
27 листопада Управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради долучилося до Спортивного свята в Національному університеті  водного господарства та природокористування.
 
 
Читати далі
 
Насильство - це злочин Печать

  
10
27 листопада в рамках акції «16 днів проти насильства» Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з представниками відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проведено нагородження переможців конкурсу плакатів «Насильство – це злочин».
В конкурсі взяли участь команди вихованців 12 підліткових клубів за місцем проживання міста Рівного.
Читати далі
 
Мультидисциплінарні тренінги на тему "Протидія торгівлі людьми" Печать

  
10
Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» 26 – 27 листопада 2019 року в м. Рівне проводяться мультидисциплінарні тренінги на тему «Протидія торгівлі людьми». Учасниками тренінгів є соціальні педагоги, психологи, педагоги – організатори навчальних закладів міста, представники поліції, служби у справах дітей та Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 11