Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Захід " Андріївські вечорниці" в підлітковому клубі "Лідер" Печать

  
4
В підлітковому клубі "Лідер" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід "Андріївські вечорниці". 
 
 
Читати далі
 
Конкурс із запуску гумомоторних моделей типу "Метелик" в підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20191213_162250
У підлітковому клубі "Омега" 13.12.2019 року проведено конкурс із запуску гумомоторних моделей типу "Метелик". Конкурс пройшов у двох вікових категоріях. Перемогу здобули:Панчук Владислав та Мисюра Дмитро. Друге місце - Лищук Олексій, Білецький Герман. Третє місце посіли: Олійчук Андрій, Білецький Марк.
Читати далі
 
Захід " Андріївські вечорниці" в підлітковому клубі "Романтик" Печать

  
2
В підлітковому клубі "Романтик" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід "Андріївські вечорниці". 
 
 
Читати далі
 
Захід " Андріївські вечорниці" в підлітковому клубі "Фантазія" Печать

  
DSC04832
В підлітковому клубі "Фантазія" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід "Андріївські вечорниці".
Читати далі
 
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року Печать

17
 
  
Турнірна таблиця спартакіади м. Рівного 2019року
Завантажити                                                                                                                                                                                                 
Читати далі
 
Відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу WAKO, серед ДЮСШ та спортивних клубів Печать

  
79250647_450609325857633_26
07, 08 грудня 2019 року у Рівному (зал ФСТ Динамо) відбувся Відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу WAKO, серед ДЮСШ та спортивних клубів. Спортсмени з 6 організацій( «Ліга Чемпіонів», ДЮСШ №5 (Рівне), БК «Легіон», БК «Фламберг» (Хмельницька область), ДЮСШ (Нетішин), «Гуцалюк team») виборювали винагороди в в татамі та рингових дисциплінах.
Читати далі
 
Заключний тур відкритого міського спортивно-масового заходу серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з дартсу Печать

  
darts
5 грудня 2019 року у підлітковому клубі «Імпульс» відбувся заключний тур відкритого міського спортивно-масового заходу серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з дартсу, це означає, що спортивний марафон з різних видів спорту між підлітковими клубами який тривав з лютого 2019 р. по грудень 2019 р. завершено.
Трійка призерів з дартсу виглядає наступним чином:
1 місце – ПК «Імпульс»
2 місце – ПК – «Олімпія»
3 місце – ПК «Олімп»
Читати далі
 
Конкурс знавців гри в шашки в підлітковому клубі "Меридіан" Печать

  
4
В підлітковому клубі "Меридіан" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту 08 грудня 2019 року проведено конкурс знавців гри в шашки для вихованців підліткового клубу.
Читати далі
 
Майстер-клас з пов’язування хусток для педпрацівників підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0085
05.12.2019 р. о 12.00 в підлітковому клубі «Самоцвіт» (Гагаріна, 67) відбувся унікальний майстер-клас з пов’язування хусток для педпрацівників підліткових клубів за місцем проживання. Майстер-клас цієї давньої жіночої традиції - вміння пов’язувати і носити українську хустку провели знані дослідниці народних традицій Рівного – Алла Українець та Раїса Цапун. Захід розпочала Раїса Цапун українською народною піснею про хустку. Алла Українець продемонструвала хустки, які носили наші землячки в давні часи та розкрила секрети їх пов’язування.
Читати далі
 
Мультидисциплінарні тренінги на тему «Ефективне запобігання та реагування на випадки домашнього насильства» Печать

  
27
Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» 03 – 04 грудня 2019 року в м. Рівне проведено мультидисциплінарні тренінги на тему «Ефективне запобігання та реагування на випадки домашнього насильства». Учасниками тренінгів були соціальні педагоги, психологи, педагоги – організатори навчальних закладів міста, представники поліції, служби у справах дітей та Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою мультидисциплінарних тренінгів є ознайомлення з новинами законодавства України у сфері протидії домашньому насильству, напрацювання навичок взаємодії під час втручання у випадки домашнього насильства. 
Читати далі
 
Завершилися Чемпіонати міста Рівне з баскетболу серед жіночих команд та серед чоловічих команд Печать

  
IMG_20191202_182159
Завершилися останні види Спартакіади міста серед КФК: Чемпіонати міста Рівне з баскетболу серед жіночих команд (підгрупа "ВНЗ 3-4- рр.а., підприємства, організації") та серед чоловічих команд (підгрупа "ВНЗ 1-2- рр.а., заклади профтехосвіти"). Змагання відбувалися в спортивних зала ВПУ-1, РЕТК НУВГП та НУВГП. У підсумку серед жіночих команд чемпіоном міста стала команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С. Дем'янчука (на фото в жовтій формі), срібло здобули вихованки Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (на фото в зеленій формі), 3 місце за командою НУВГП.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 11