Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Календарні ігри 15 туру Чемпіонту України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів Печать

  
2
Вдалими виявилися календарні ігри 15 туру Чемпіонту України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів. Вихованці ДЮСШ з футболу "Верес" (Ю-14 та Ю-16) на стадіоні ДЮСШ "Верес" у Рівному у неділю здолали однолітків з Чернівецької "Буковини" з рахунками 2-0 та 2-1. Тренують Вересівців Микола Волков та Олександр Ніколайчук. А команди ДЮСШ "Верес" (Ю-15 та Ю-17) у Хмельницьку відібрали   4 очки у місцевого "Поділля". Поєдинки закінчилися з рахунками 1-2 та 0-0 відповідно. Тренують команди ДЮСШ "Верес" Ю-15 та Ю-17 Павло Іщук та Микола Яцюк.
 
Читати далі
 
Вихованці гуртка «Танцювальний фітнес» підліткового клубу «Сокіл» взяли участь у онлайн-фестивалі талантів ZIRKA “WORLD STARS USA 2021” Печать

  
3
Вихованці гуртка «Танцювальний фітнес» (керівник Добродзій Л.А.) підліткового клубу «Сокіл» взяли участь  у  онлайн-фестивалі талантів ZIRKA “WORLD STARS USA 2021”,  що проходив у м. Лос- Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Колектив посів почесне   ІII місце. ВІтаємо переможців.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Юність» передали паперових птахів у зону ООС для військовослужбовців. Печать

  
d029ea994678eebde91dbfa3ee471f7e_w1600
Вихованці підліткового клубу «Юність» на заняттях гуртка образотворчого мистецтва (керівник гуртка Волосянчук Н. А.) виготовили птахів з кольорового паперу до Міжнародного дня птахів та передали у зону ООС для військовослужбовців.
Читати далі
 
Розпорядження міського голови про забезпечення протиепідемічних заходів у зв‘язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 Печать

  
21_11
Розпорядження міського голови про забезпечення протиепідемічних заходів у зв‘язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 №04-кр від 30.03.2021
 
Конкурс «Міс і Містер Театр» серед вихованців театрального гуртка у підлітковому клубі «Фантазія» Печать

  
4
У підлітковому клубі «Фантазія»  28 березня проведено конкурс «Міс і Містер Театр» серед вихованців театрального гуртка ( керівник Ольшевська В.О.). Перемогу в молодшій віковій категорії здобули Яна Петрук та Олександр Титаренко. Соломія Андрієнко та Олександр Дорощук стали переможцями у середній віковій категорії. Вихованці театрального гуртка також представили  п‘єсу - казку «Корінь троянди» за мотивами Надії Симчич.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Гурток «Квілінгу» у підлітковому клубі «Пролісок» Печать

  
11
У підлітковому клубі «Пролісок» працює гурток «Квілінг». Діти з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку, вчаться виготовляти різноманітні композиції в техніці квілінгу. Цікаво і змістовно 25 березня проведено заняття «Робота над композицією «Підсніжники»». Запрошуємо  дітей віком від 7 до 17 років відвідувати заняття з квілінгу в підлітковому клубі «Пролісок» (м.Рівне, вул. Вербова, 2).
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Гурток образотворчого мистецтва у підлітковому клубі «Юність» Печать

  
1
У підлітковому клубі «Юність» працює гурток образотворчого мистецтва (керівник Волосянчук Н. А.)
Вихованці з великим задоволенням відвідують заняття у гуртку , де мають можливість навчитися малювати, ліпити з пластиліну, створювати композиції в техніці паперопластики. Цікаво та змістовно 24 березня проведено заняття гуртка «Птахи прилетіли» з нагоди Міжнародного дня птахів. Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років відвідувати гурток образотворчого мистецтва у підлітковому клубі « Юність» (м. Рівне, вул. С. Бандери, 28).
Читати далі
 
Конкурс із запуску найпростіших моделей планерів Печать

  
1
Педагогічними працівниками підліткового клубу «Омега» 24 березня проведено конкурс із запуску найпростіших моделей планерів.
Перемогу здобули: Дубенюк Максим та Прончук Олександр. Друге та третє місце посіли: Гошко Микита, Давиденко Юлія, Дорощук Артем та Мисюра Дмитро.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
Вихованці підліткового клубу «Імпульс» взяли участь у Чемпіонаті Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи Печать

  
1
20 - 21 березня вихованці підліткового клубу «Імпульс» взяли участь у  Чемпіонаті Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. Пауерліфтинг - переможці: Шевчук Іван у ваговій категорії 59 кг - 1 місце, Шестаков Максим у ваговій категорії 59 кг - 2 місце, Пивоварчук Олександр у ваговій категорії 93 кг - 2 місце. Жим лежачи - переможці: Шевчук Іван у ваговій категорії 59 кг - 1 місце, Шестаков Максим у ваговій категорії 93 кг - 2 місце, Пивоварчук Олександр у ваговій категорії 93 кг - 2 місце, Рижук Іван у ваговій категорії 83 кг - 1 місце.
Читати далі
 
Вітаємо вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради із вдалим виступом на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків Печать

  
4
У період з 19 по 21 березня 2021 року у м. Харків «Басейн КЗ МКСДЮШОР 25м» проходив зимовий чемпіонат України серед юнаків з плавання де змагалися юнаки 2007 - 2008 року народження та дівчатка 2008 - 2009 року народження і молодші. Брали участь у змаганнях майже 350 спортсменів із 28 областей України.
Вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку команди Рівненської області вибороли 6 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалей:
Ян Рубльов виборов золоті нагороди на дистанціях 1500, 400 та 200 вільний стиль і срібну нагороду на дистанції 100 вільний стиль;
Читати далі
 
Конкурс «Юні майстрині» в підлітковому клубі «Фантазія» Печать

  
2
У підлітковому клубі «Фантазія» 21 березня проведено конкурс «Юні майстрині». Перемогу в конкурсі здобула Маслянко Аліса. В номінації «Міс Інтелект» перемогла  Сахневич Віка, в номінації «Міс Впевненість» - Бойко Софія, в номінації «МІс Господиня» - Яблонська Єва, в номінації «Міс Попелюшка» - Малухіна Софія, в номінації «Міс Творчість» - Савіна Віка.
                                                                                                                                                                                           
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 15