Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Підведення підсумків виставки - конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Печать

  
5
17 червня 2021 року в приміщенні КЗ «Рівненський міський будинок культури» відбулося підведення підсумків виставки - конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання. Переможці та призери виставки-конкурсу в 25 номінаціях були нагородженні грамотами та подарунками.
  
Читати далі
 
Кубок майбутніх чемпіонів 2021 року Печать

  
1
"Кубок майбутніх чемпіонів 2021 року" Завершилися 12-ті загальноміські змагання з футболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти м. Рівне "Кубок майбутніх чемпіонів 2021 року". Премогу у Кубку здобула команда ЗОШ №10, яка у фінальному поєдинку з рахунком 2 : 1 здолала команду Рівненської гімназії "Гармонія". Справжнім святом для юних футболісті стала участь у нагородженні професійних футболістів, чемпіонів України з футболу серед команд першої ліги, гравців Народного клубу "Верес-Рівне" та їх тренера Юрія Вірта. 
Читати далі
 
Відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
5
08 червня 2021 року в КЗ «Рівненського міського будинку культури»  відбулося відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання. На виставці представлені роботи за напрямками : «Вироби зі шкіри», «Вироби з бісеру», «Технічна творчість», «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання», «М’яка іграшка», «Соломоплетіння», «Аплікація з соломки», «Паперова пластика», «Квілінг», «Образотворче мистецтво», «Фотографія», «Аплікація», «Вишивка бісером», «Вишивка нитками», «В’язання гачком», «Декоративний розпис», «Витинанка», «Крій та шиття», «Штучні квіти», «Тістопластика», «Ізонитка», «Декупаж», «Лозоплетіння», «Ткацтво».
Виставка працюватиме до 18 червня 2021р. Відвідати виставку можна з 10:00 до 17:00 год. Вхід вільний. Ласкаво просимо відвідати виставку!
Читати далі
 
Положення про Олімпійський день Печать

  
13_1
Положення про Олімпійський день
Завантажити                                                                                                                                                                                   
 
Вихованці ДЮСШ№5 взяли участь в ІІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Кубок Вишнівця» Печать

  
1
5 червня в смт. Вишнівець, Тернопільської області відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок Вишнівця», де взяли участь понад 200 учасників з різних областей України.
Вихованці ДЮСШ№5 показали хороший результат та здобули наступні нагороди:
Юпаткін Макар - 1 місце
Зубок Ярослав - 2 місце
Назарчук Святослав - 3 місце
Савенков Ратмір - 3 місце
На жаль, за крок до п’єдесталу зупинилися та посіли 5 місця: Катюха Тимофій, Черний Микола, Назарчук Ростислав, Рудюк Єлізар.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Читати далі
 
Змагання обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з настільного тенісу, шахів та шашок Печать

  
1
1 червня 2021 року в місті Рівному  відбудися змагання обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з настільного тенісу, шахів та шашок. Вдалими видалися для команди Виконавчого комітету Рівненської міської ради змагання з шашок. Саме у них в особистій першості Чемпіонство здобула Надія Терещук - начальник відділу у справах сім'ї та молоді Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, а у командних змаганнях з шашок разом з Сергієм Шевчуком вибороли срібло. Вітаємо переможців!
Читати далі
 
Друге загальнокомандне місце зайняли борці ДЮСШ№5 на відкритому чемпіонаті міста Луцька з вільної боротьби Печать

  
15
Друге загальнокомандне місце зайняли борці ДЮСШ№5 на відкритому чемпіонаті міста Луцька з вільної боротьби.
Наші спортсмени продемонстрували хорошу боротьбу та здобули наступні нагороди:
Зубок Ярослав - 1 місце
Білоус Ілля - 1 місце

Рудюк Єлізар - 1 місце

Клименко Микола - 1 місце

Холява Андрій - 1 місце

Степанов Сергій - 1 місце

Читати далі
 
Міський фестиваль з велоспорту «Велодень 2021» Печать

  
4
30 травня 2021 року відбувся міський фестиваль з велоспорту «Велодень 2021» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Вело Україна». Організатори фестивалю управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненська  міська громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного» та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Попри дощову погоду до участі у фестивалі
Читати далі
 
Огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
3
В підлітковому клубі «Мрія» 27 травня відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів за місцем проживання. Перемогу в номінації «Хореографія» здобули вихованці підліткового клубу «Сокіл», друге місце  посіли вихованці підліткового клубу «Романтик», третє - вихованці підліткового клубу «Мрія». В номінації «Театральне мистецтво» перемогу здобули вихованці підліткового клубу «Фантазія» та «Самоцвіт», друге місце посіли вихованці підліткового клубу «Мрія».
 
Читати далі
 
Конкурс із запуску бумерангів у підлітковому клубі «Омега» Печать

  
2
У підлітковому клубі «Омега» 26 травня відбувся конкурс із запуску бумерангів. Перемогу здобули Романко Тимофій, Мисюра Дмитро. Друге та третє місце посіли Ляшик Владислав, Власюк Віктор, Романко Станіслав та Сидор Мирослав.
 
Читати далі
 
Вдалий виступ борців ДЮСШ№5 на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на честь майстра спорту СРСР С.А.Волчугова Печать

  
1
21-23 травня в смт.Веселе, Запорізької області відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь майстра спорту СРСР С.А.Волчугова, в якому взяли участь більше 200 учасників з Харківської, Донецької, Херсонської, Запорізької, Київської, Одеської, Дніпропетровської та Рівненської областей.
Надзвичайно вдало виступили борці ДЮСШ№5, які здобули наступні нагороди:
Юпаткін Макар - 1 місце (в/к 43 кг)
Томаков Давид - 3 місце (в/к 84 кг)
Ковальчук Матвій - 5 місце (в/к 48 кг)
 
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 16