Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд переноситься Печать

  
volebol_1
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з проведенням змагань Всеукраїнської студентської ліги з волейболу та фінальних змагань Всеукраїнської універсіади з волейболу у період 13-24 травня 2019 року Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК у підгрупі «ВНЗ 3-4 рр.а., підприємства, організації, установи» переносяться на 27 травня 2019 року. Календар ігор було опубліковано додатково у терміни, наближені до 27 травня 2019 року.
 
Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики переноситься Печать

  
images
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з проведенням реконструкції стадіону "Авангард" та відсутністю альтернативних спортивних споруд станом на травень 2019 року Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики 2019 року переноситься на жовтень 2019 року. .
 
Привітання зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни вихованцями підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Печать

  
2
Вихованці та педагоги підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни. Учасника бойових дій Вознюка Ростислава Олексійовича (94 роки), його дружину Віру Демидівну (90 років) дитину війни та Горбунову Лідію Володимірівну (88 років) вдову учасника війни.
 
Читати далі
 
Великодні вітання вихованців підліткового клубу "Самоцвіт" Печать

  
3
Вихованці та педагоги підліткового клубу "Самоцвіт" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали з Великодніми святами вихованців та працівників Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру Рівненської обласної ради.
Читати далі
 
Участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом" педагогів та вихованців підліткових клубів Печать

  
DSC_0610
Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяли участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом".
 
Читати далі
 
Прикрашання писанками дерев на Алеї Чайки Печать

  
DSC_0592
Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту прикрасили писанками дерева на Алеї Чайки
Читати далі
 
Презентація підліткових клубів м. Рівне Печать

 
Pidlitkovi_klybu
Презентація підліткових клубів м. Рівне 
 
Відео презентацї підліткових клубів м. Рівне
                                                                                                                                                                  
 
Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в місті Рівне Печать

  
8
Традиційно з 6 по 10 квітня проходив фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в місті Рівне. Фестиваль проходив на площах, в навчальних закладах, на спортивних майданчиках та в підліткових клубах.  До участі у фестивалі долучилося близько 20 тисяч учасників. Основне завдання фестивалю: формувати сталу потребу у всіх категорій населення займатися фізичною культурою та спортом, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.
Переможці та призери фестивалю ранкової зарядки визначалися серед:
Читати далі
 
Заходи з нагоди Великодніх свят в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
20190424_172144
В підліткових клубах "Фантазія", "Романтик", "Лідер" управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Великодніх свят.
 
Читати далі
 
Мак - символ Дня пам'яті та примирення Печать

  
5
Педагоги підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту долучилися до виготовлення червоних маків- символу Дня пам'яті та примирення.
Читати далі
 
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
IMG_20190422_175030
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Змагання завершилися у підгрупі «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади». Серед чоловіків змагання відбувалися у спортивних залах Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та Технічного коледжу НУВГП. В змаганнях взяли участь 8 команд. В підсумку І місце здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, 2 місце посіли гравці Технічного коледжу НУВГП, 3 місце здобула команда Рівненського професійного ліцею. У змаганнях серед жіночих команд, що відбувалися у спортзалах Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП та Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі чемпіонами стала команда рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, 2 місце здобули спортсменки з Рівненського коледжу НУБІПУ, 3 місце за командою Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 9