Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Участь команди підліткового клубу "Омега" у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту Печать

  
IMG-1fc0cabd11d72b8480a11d6 Вихованці підліткового клубу "Омега" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту з 18 по 21 червня 2018 року взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які відбулися на базі аеродрому "Воронів" Гощанського р-ну. У змаганнях брали участь 9 команд. Команда підліткового клубу "Омега" здобула I місце.
Читати далі
 
Закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0326 21 червня 2018 року відбулося закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Переможці та призери виставки-конкурсу були нагородженні грамотами та подарунками.
Читати далі
 
Міський голова напередодні свята нагородив успішних молодих людей Печать

  
3
20 червня відбулась зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з молоддю Рівного з нагоди Дня молоді.
Міський голова традиційно вручив грамоти та подяки виконавчого комітету Рівненської міської ради з нагоди Дня молоді за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в місті Рівному.
Зокрема, грамотами виконавчого комітету Рівненської міської ради було нагороджено:
- майора поліції Трубку Віталія Володимировича, начальника відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області;
Читати далі
 
У Рівному відсвяткували День батька Печать

  
666 У неділю, 17 червня в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка м. Рівне управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з управлінням освіти та кафедрою хореографії Рівненського державного гуманітарного університету проведено свято з нагоди Дня батька.
В рамках свята відбулися дитячі змагання на велосипедах «Великі перегони» серед дітей дошкільного віку, святковий концерт, присвячений Дню батька, працювала виставка творчих робіт вихованців дошкільних навчальних закладів м. Рівного «Мій тато», переможців якої було нагороджено дипломами та подарунками, проведено конкурс малюнку на асфальті «Подарунок татусеві», а також наймолодші мешканці міста віком від 7 до 12 місяців виборювали свою першу медаль та подарунок в змаганнях «Веселі повзуни».
Читати далі
 
Парки та сквери в програмі проведення Рівненських пирогів Печать

  
2 В неділю 17 червня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» долучився до фестивалю майстер класів «Рівненські пироги».
Програмою закладу стали спортивні конкурси для дітей, за підсумками яких діти отримали дипломи від «Спорт для всіх» та безкоштовні квитки на «Тарзан» та скеледром «Козак» від організаторів фестивалю.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 8