Спортивна гордість_1 Печать
 
1_1

Гончар Сергій Миколайович

велоспорт

2

Скварук Андрій Богданович

легка атлетика

3

Хлістунова-Шарпар Анна Сергіївна

плавання

4

Гуцалюк Ігор Анатолійович

кікбоксинг

5

Земляк Ольга Миколаївна

легка атлетика

6

Прищепа Наталія Олександрівна

легка атлетика

7

Щевич Іван Павлович

риболовний спорт

8

Романчук Михайло Михайлович

плавання

9

Омельчук Олег Петрович

стрільба кульова

10

Трофімов Віктор Іванович

спідвей

11

Хлиновський Григорій Олександрович

спідвей

12

Трофімов Володимир Вікторович

спідвей

13

Марко Ігор Іванович

спідвей

14

Гайдим Віктор Миколайович

спідвей

15

Колодій Володимир Данилович

спідвей

16

Звєрев Ігор Кирилович

спідвей

17

Кузнєцов Віктор Володимирович

спідвей

18

Назаренко Дмитро Валерійович

плавання

Шолопак (Кощей) Людмила Фіногенівна

легка атлетика

Бутенко (Козаченко) Тетяна Валеріївна

фристайл

Слободенюк Вадим Ростиславович

легка атлетика

Полюк Ольга Юріївна

фристайл

Бурковська Олена Іванівна

легка атлетика

Суха Ольга Олександрівна

дзюдо

Гичун Юрій Сергійович

легка атлетика

Лук'янчук Іван Олександрович

армспорт

Крупеня Іванна Іванівна

бокс

 

 

20_48

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ

 

Сокол

Андрій

Васильович

 

стрільба кульова

 

Кужель (Шамбір)

Катерина

Миколаївна

 

бокс

 

 

 

 

Кроль

Роман

Олександрович

 

кікбоксинг

 

 

 

 

 

 

 

 

Бабарика

Іван

Валерійович

 

легка атлетика

 

 

Шепелюк

Олександр

Васильович

 

бокс

 

 

 

 

Станко

Світлана

Олександрівна

 

легка атлетика

 

Турчин

Анастасія

Єгорівна

 

дзюдо

 

 

Ковальчук

Людмила

Михайлівна

 

стрільба кульова

 

Котовська

Ольга

Євстафіївна

 

легка атлетика

 

Кравець

Андрій

Володимирович

 

Го

 

 

Качановський

Артем

Володимирович

 

Го

 

Курильчук

Артур

Сергійович

 

бейсбол

 

Клієвич

Дмитро

Михайлович

 

бейсбол

 

Полюхович 

Вадим 

Олександрович 

 

регбіліг

 

Радчик

Володимир

Васильович

 

регбіліг

 

Ліщук

Сергій

Володимирович

 

баскетбол

 

 

 

Косенко

Ігор

Володимирович

 

 

футбол

 

 

 

Галінська

Галина

Володимирівна

 

 

пауерліфтинг

 

Куров

Роман

Володимирович

 

 

пауерліфтинг

 

 

 

 

Сівак

Іван

Петрович

 

 

спортивні танці на візках

 

 

 

 

Ніколайчик

Наталія

Миколаївна

 

 

дзюдо

 

 

Чайковська

Ольга

Володимирівна

 

 

пауерліфтинг

 

 

 

Косінов

Олександр

Іванович

 

 

дзюдо

 

 

 

Матло

Ярина

Сергіївна

 

 

плавання

 

 

Шепелюк

Катерина

Борисівна

 

 

дзюдо

 

 

 

 

Фролов

Сергій

Вікторович

 

 

футбол

 

 

 

Гусєва

Ірина

Борисівна

 

 

дзюдо

 

 

Назаренко

Олександр

Вікторович

 

 

дзюдо

 

 

 

 

Семенюк

Любов

Адамівна

 

 

пауерліфтинг

 

 

 

 

Ажнюк

Василь

Володимирович

 

 

футбол

 

 

Помінов

Олександр

Михайлович

 

 

дзюдо

 

 

 

 

Хорава

Давид

Елгуджаєвич

 

 

дзюдо

 

 

 

 

Попок

Віталій

Іванович

 

 

теніс настільний

 

 

Синюк

Микола

Володимирович

 

 

параканое

 

 

 

 

Рожко

Василь

Геннадійович

 

 

пауерліфтинг

 

 

 

 

Асєєва

Ніна

Іванівна

 

 

пауерліфтинг

 

 

Каплун

Ольга

Сергіївна

 

 

пауерліфтингу

 

 

 

 

 

Коробкова

Світлана

Леонідівна

 

 

пауерліфтинг

 

 

Розпорядження міського голови про виплату в 2019 році стипендій міського голови студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації м. Рівного.