Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Розклад чемпіоната м. Рівного з швидких шахів серед КФК підгрупа ВНЗ І-ІІ рр. а.,заклади профтехосвіти Печать

  
shahy_2Розклад чемпіоната м. Рівного з швидких шахів серед КФК підгрупа ВНЗ І-ІІ рр. а.,заклади профтехосвіти.
 
Квести "Подорожуй, працюй, навчайся безпечно" Печать

  
117
В період з 18 по 27  вересня 2018 року за участі підліткових клубів за місцем проживання «Лідер», «Мрія», «Гроно», «Омега» та «Фантазія» управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулися навчальні Квести «Подорожуй, працюй, навчайся безпечно».
Заходи відбулися в межах проекту «Налагодження співпраці поліції та громади у сфері протидії торгівлі людьми в Рівненській області». Метою проекту  - налагодити співпрацю поліції та громади у сфері протидії торгівлі людьми шляхом проведення квесту для вихованців підліткових клубів м. Рівного. Проект реалізує Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» спільно із  Управлінням у справах сім'ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради,  Патрульною поліцією Рівненської області та за підтримки IREX in Ukraine.
Читати далі
 
Олімпійський урок Печать

  
810 вересня міський центр «Спорт для всіх» завітав в РКГ «Престиж» де провів рухливі спортивні естафети для дітей в рамках «Олімпійського уроку».
Читати далі
 
Фестиваль з тенісу Печать

  
1
Комунальний заклад «РМЦФЗН «Спорт для всіх» провів міський фестиваль з тенісу  нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Програма включала в себе вікові категорії дітей 6-9, 10-13 та 14-16 років.
У підсумку найкращі у кожній віковій групі були відзначені дипломами та медалями.
Читати далі
 
Свято "День відкритих дверей" в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
13
11 вересня 2018р. в підліткових клубах за місцем проведено свято «День відкритих дверей». Підліткові клуби в цей день гостинно відкрили  свої двері для всіх бажаючих дітей віком від 6 до 18 років з різних мікрорайонів міста. В підліткових клубах за місцем проживання діти мають можливість цікаво та змістовно проводити свій вільний час, займатися справами, які їм до душі та реалізовувати свої таланти в наступних напрямках: «Вироби зі шкіри», «Вироби з бісеру», «Технічна творчість», «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання», «М’яка іграшка», «Соломоплетіння», «Ліплення», «Паперова пластика», «Квілінг», «Образотворче мистецтво», «В’язання», «Фотографія», «Аплікація», «Вишивка», «Декоративний розпис», «Крій та шиття», «Штучні квіти», «Витинанка», «Тістопластика», «Валяння», «Ізонитка», «Декупаж», «Лозоплетіння», «Народна творчість», «Флористика», «Англійська мова», «Польська мова», «Шашки-шахи», «Математика», «Фольклорний», «Вокальний», «Театральний», «Хореографічний», «Психологія».
Саме завдяки існуванню підліткових клубів батьки можуть бути спокійними за те, що їх діти не потраплять під вплив вулиці.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 8