Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Розпорядження міського голови про переможців конкурсу молодіжних проєктів громадських організацій, інших неприбуткових громацьких організацій та ініціативних груп Печать

  
2
Розпорядження міського голови про переможців конкурсу молодіжних проєктів громадських організацій, інших неприбуткових громадських організацій та ініціативних груп
Завантажити                                                                                                                                                                                   
                                                                                  
 
У Рівному відсвяткували День батька Печать

  
1
20  червня, в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка м. Рівне Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з комунальним закладом «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради проведено загальноміське свято День батька.
В рамках свята відбулися дитячі змагання на велосипедах «Великі перегони» серед дітей дошкільного віку, фізкультурно – оздоровчі заходи «Спорт для всіх у парках і скверах» у місті Рівне (армреслінг, перетягування линви, підйом гирі, підтягування на перекладині, віджимання на брусах,
Читати далі
 
Спорт для всіх у парках і скверах Печать

  
3
20 червня у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка на спортивному майданчику поблизу пам’ятника «Просвіти» та поряд на «Шахматці» о 13:00 пройде фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх у парках і скверах». Реєстрація  учасників з 12:30. Учасники заходу: усі бажаючі жителі та гості міста, що не мають обмежень за станом здоров’я.
Програма проведення заходу:
- армреслінг (без вікових категорій);
Читати далі
 
Великі перегони Печать

  
veluki_peregonu_2021
20 червня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка о 12:00 пройде відкритий фестиваль дитячих велоперегонів серед дітей дошкільного віку. До участі у фестивалі допускатимуться діти дошкільного віку, які здатні самостійно подолати на власному велосипеді дистанцію до 50 метрів:
І підгрупа – на триколісних велосипедах – діти віком 3-4 роки незалежно від статі;
ІІ підгрупа – на двоколісних велосипедах – діти вікон 4 роки незалежно від статі; ІІІ підгрупа – на двоколісних велосипедах–діти віком 5-6 років незалежно від статі; ІV підгрупа – на велобігах – діти віком 3-6 років незалежно від статі.
Для участі у фестивалі батьки повинні попередньо зареєструвати дитину на участь за адресою м. Рівне, вул. Шевченка, 45 - 3 поверх (комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради ) або ж за тел. 63-43-43, чи надіславши на e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).
Читати далі
 
Підведення підсумків виставки - конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Печать

  
5
17 червня 2021 року в приміщенні КЗ «Рівненський міський будинок культури» відбулося підведення підсумків виставки - конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання. Переможці та призери виставки-конкурсу в 25 номінаціях були нагородженні грамотами та подарунками.
  
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 35