Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з шахів Печать

  

IMG_20180412_15410901612 квітня 2018 року КЗ "РМЦФЗН" "Спорт для всіх" проведено відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з шахів. В заході взяли участь 10 підліткових клубів: "Олімпія", "Олімп", "Імпульс", "Меридіан", "Юність", "Росинка", "Омега", "Лілея", "Пролісок", "Фантазія". Перемогу в молодшій віковій групі здобула команда підліткового клубу "Меридіан", друге місце посіла команд підліткового клубу "Омега", третє місце - команда підліткового клубу "Імпульс". Перемогу в старшій віковій групі здобула команда підліткового клубу "Меридіан", друге місце посіла команд підліткового клубу "Лілея", третє місце - команда підліткового клубу "Олімпія".

 

Читати далі
 
Благодійний ярмарок "Врятуємо життя разом" Печать

  
DSC_7705Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання Управління у справах сім'ї,молоді та спорту 5квітня 2018 року взяли участь в благодійному ярмарку "Врятуємо життя разом".
Читати далі
 
У Рівному розпочався місячник "Спорт для всіх - спільна турбота" Печать

  
13Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» проходитиме з 1 до 30 квітня 2018 року в населених пунктах усієї України. Зокрема, проведуть його і у Рівному. Головною метою такої акції є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Відповідно, цілі та завдання місячника - упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді.

Читати далі
 
Конкурс проектів програм Печать

  
21_5
250 тисяч гривень з міського бюджету для здійснення своїх намірів отримують громадські організації. Один проект отримує 40 тисяч гривень. Не пропустіть свій шанс! 
Управління у справах сім"ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголосило конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
Конкурс здійснюється на виконання Міської програми підтримки молоді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 6 грудня 2016 року № 2029.
Прийом конкурсної документації здійснюється управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради щодня (крім вихідних і святкових днів) з 8.30 год. до 16.30 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, каб. 18. Додаткова інформація за телефоном: 26-59-77.
Консультація стосовно підготовки  проектів програм громадських організацій відбудеться 13 та 20 березня 2018 р. о 16.00 год. за вищевказаною адресою.
Кінцевий термін подачі документів – 02 квітня 2018 року.
 
Конкурс проектів програм розроблених громадськими організаціями у 2018 році Печать

  
20_48Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями у 2018 році 
  
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 8