Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради Надія Терещук бере участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ Печать

  
4
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради Надія Терещук бере участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (гра в шашки), яка проходить в м. Чорноморськ.
Читати далі
 
Відкритий спортивно-масовий захід з міні-футболу «Спорт зближує серця» Печать

  
3
18 вересня 2021 року на футбольному майданчику Рівненської гуманітарної гімназії  відбувся відкритий спортивно-масовий захід з міні-футболу «Спорт зближує серця» серед дорослих та дитячих команд з України та Польщі. Захід проходив за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, культурно-просвітницького польсько-українського центру в Рівному, комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради та Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.
Читати далі
 
12 вересня 2021 р. в Рівному відбувся захід "Відкриття Пластового року". Близько 150 пластунів станиці Рівне відкрили навчальний пластовий рік Печать

  
5
12 вересня 2021 р. в Рівному відбувся захід "Відкриття Пластового року".  Близько 150 пластунів станиці Рівне відкрили навчальний пластовий рік.Урочистості розпочали зі спільної молитви в Покровському соборі. Пройшовши вимаршом до центру міста відбувся церемоніал пластового відкриття. Далі інтелектуальний квест містом, цікаві лекторії від дружніх громадських організації і атмосферна співанка. Бути пластуном - це велика честь і гордість. Патріотичне та свідоме виховання є запорукою формування нашої міцної держави.
 
Читати далі
 
Свято «День відкритих дверей» Печать

  
27В підліткових клубах за місцем проживання 10 вересня 2021 року проведено свято «День відкритих дверей».
  
 
 
 

Читати далі
 
Тренерська нарада ДЮСШ з футболу "Верес" Печать

  
IMG_20210907_123019Тренерська нарада ДЮСШ з футболу "Верес".                                                                                                                                             
 
 
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 35