Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Організаційна нарада (жеребкування) по проведенню Чемпіонатів м. Рівного з баскетболу 3х3 серед чоловічих та серед жіночих команд Печать

  
4
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що організаційна нарада (жеребкування) по проведенню Чемпіонатів м. Рівного з баскетболу 3х3 серед чоловічих та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК відбудеться 19 вересня 2019 року о 15-00 в приміщенні Управління освіти Рівненського міськвиконкому (музей освіти) м. Рівне, вул. Соборна, 30.
Конт. телефон, 26-74-34.
 
Привітання з Днем фізичної культури і спорту Печать

  
5c37a07a3ae7
Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту! 
Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої Держави .
Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.
Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!
З повагою, начальник управління С. Шевчук
 
План заходів з відзначення в м. Рівному Дня фізичної культури і спорту Печать

  
t_1_slide1
План заходів з відзначення в м. Рівному Дня фізичної культури і спорту
Читати далі
 
Захід "День відкритих дверей" в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
IMG-30d776911490d7cad341317
В підліткових клубах за місцем проживання 10 вересня 2019 року проведено свято "День відкритих дверей".
Читати далі
 
Відкритий фестиваль «Рухова активність здоровий спосіб життя – здорова нація » до дня фізичної культури та спорту Печать

  
IMG_20190906_133835

Відкритий фестиваль «Рухова активність здоровий спосіб життя – здорова нація » до дня фізичної культури та спорту  пройшов у ЗОШ № 8, у фестивалі взяло участь 75 дітей, молодь активно, весело провела час отримала гарні враження та нагороди у вигляді дипломів від комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.

Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 19