Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Підсумки конкурсу "Сніговик FEST" серед підліткових клубів Печать

  
100_9732
22 березня в м. Рівному були нагородженні підліткові клуби міста, які приймали участь у міському конкурсі «Сніговик FEST» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима».
Захід стартував 1 грудня 2017 року, а закінчився 28 лютого 2018 року.
За підсумками конкурсу трійка призерів виглядає наступним чином:
1 місце – підлітковий клуб «Мрія»;
2 місце – підлітковий клуб «Романтик»;
3 місце – підлітковий клуб «Омега».
Переможці та призери були нагородженні дипломами та кубками КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Читати далі
 
Прес-конференція з питань організації і проведення загальноміського футбольного фестивалю «Рівненський МЕССІ» Печать

  
3
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому інформує, що 26 березня 2018 року о 12-00 в спортивному залі ДЮСШ №4 (м. Рівне, вул. Фабрична,7) відбудеться унікальна феєрична подія: прес-конференція з питань організації і проведення загальноміського футбольного фестивалю «Рівненський МЕССІ» серед юнаків 2001-2003 років народження. На прес-конференції буде оприлюднене положення про проведення фестивалю, представлено логотип змагань та продемонстровано наочно, в яких конкурсах змагатимуться молоді футболісти для того аби перемогти, а також оголошено, який головний приз отримає переможець фестивалю.
Запрошуємо засоби масової інформації .
 
Змагання із запуску найпростіших моделей планерів у підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG_20180322_153950636
22 березня 2018 року в підлітковому клубі "Омега" відбулися змагання із запуску найпростіших моделей планерів класу F-1-G. Змагання проходили у двох вікових категоріях. Перемогу здобули: Палійчук Назар, Бондар Даниїл - I місце, Лищук Олексій та Волошин Володимир - II місце, Швець Даниїл та Швець Максим - III місце.

 

Читати далі
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з настільного тенісу Печать

  
DSC_5473
22 березня 2018 року КЗ "РМЦФЗН" "Спорт для всіх" проведено відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання з настільного тенісу. В заході взяли участь 13 підліткових клубів: "Олімпія", "Олімп", "Імпульс", "Меридіан", "Юність", "Росинка", "Мрія", "Омега", "Лілея", "Лідер", "Пролісок", "Романтик", "Фантазія". Перемогу в молодшій віковій групі здобула команда підліткового клубу "Олімпія", друге місце посіла команд підліткового клубу "Олімп", третє місце - команда підліткового клубу "Імпульс". Перемогу в старшій віковій групі здобула команда підліткового клубу "Олімпія", друге місце посіла команд підліткового клубу "Олімп", третє місце - команда підліткового клубу "Імпульс".   
Читати далі
 
Результати чемпіонату м. Рівного з плавання в залік Спартакіади міста Печать

  
5Результати чемпіонату м. Рівного з плавання в залік Спартакіади міста, що проходив 21, 22 березня 2018 року в плавбасейні ДЮСШ № 3.                      
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 6