Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому
Привітання з Днем студента Печать

  
012
Зі святом Вас, дорогі студенти!
 
Щиро вітаю вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!
Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності! Незаангажованість думки молодої еліти неодмінно веде до розвитку, тож саме за вами майбутнє усієї країни.
Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!
Щасливої вам долі, творчих злетів, цілеспрямованості у досягненні мети! Нехай оптимізм та любов до життя стануть вашими постійними супутниками!
 
Начальник управління у справах сімї, молоді та спорту
С. Шевчук
 
Шашки серед підліткових клубів Печать

  
WP_20181114_17_27_28_Pro
14  листопада у відділенні шахів ДЮСШ № 1 комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (шашки-«64»).
У спортивно-масовому заході приймали участь вихованці 13 підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових категоріях.
Читати далі
 
Свято 'Барви осені' в підлітковому клубі 'Фантазія' Печать

  
IMG_20181114_155117
В  підлітковому клубі  'Фантазія' управління у справах сім'ї, молоді та спорту 14.11.2018 року проведено свято 'Барви осені'.
Читати далі
 
Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні "Пісня буде поміж нас" Печать

  
45579987_1134436710065537_6
Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування проведено VIII Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».
У фестивалі взяло участь понад 150 учасників – учнівська та студентська молодь Рівного та Рівненської області, Житомира, Івано-Франківська, Львова, Луцька, Кам’янець-Подільська.
За рішенням журі, згідно набраних балів, Гран-прі фестивалю отримав Квінтет «Liberty» Рівненського державного гуманітарного університету.
Читати далі
 
Календар ігор чемпіонату м. Рівного з баскетболу 2018 року серед чоловічих команд Печать

  
4Календар ігор чемпіонату м. Рівного з баскетболу 2018 року серед чоловічих команд.
Розклад чемпіоната м. Рівного з швидких шахів серед КФК підгрупа ВНЗ І-ІІ рр. а.,заклади профтехосвіти

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8