Новини Позашкільне виховання
Свято "День відкритих дверей" в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
13
11 вересня 2018р. в підліткових клубах за місцем проведено свято «День відкритих дверей». Підліткові клуби в цей день гостинно відкрили  свої двері для всіх бажаючих дітей віком від 6 до 18 років з різних мікрорайонів міста. В підліткових клубах за місцем проживання діти мають можливість цікаво та змістовно проводити свій вільний час, займатися справами, які їм до душі та реалізовувати свої таланти в наступних напрямках: «Вироби зі шкіри», «Вироби з бісеру», «Технічна творчість», «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання», «М’яка іграшка», «Соломоплетіння», «Ліплення», «Паперова пластика», «Квілінг», «Образотворче мистецтво», «В’язання», «Фотографія», «Аплікація», «Вишивка», «Декоративний розпис», «Крій та шиття», «Штучні квіти», «Витинанка», «Тістопластика», «Валяння», «Ізонитка», «Декупаж», «Лозоплетіння», «Народна творчість», «Флористика», «Англійська мова», «Польська мова», «Шашки-шахи», «Математика», «Фольклорний», «Вокальний», «Театральний», «Хореографічний», «Психологія».
Саме завдяки існуванню підліткових клубів батьки можуть бути спокійними за те, що їх діти не потраплять під вплив вулиці.
Читати далі
 
Квести "Подорожуй, працюй, навчайся безпечно" Печать

  
117
В період з 18 по 27  вересня 2018 року за участі підліткових клубів за місцем проживання «Лідер», «Мрія», «Гроно», «Омега» та «Фантазія» управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулися навчальні Квести «Подорожуй, працюй, навчайся безпечно».
Заходи відбулися в межах проекту «Налагодження співпраці поліції та громади у сфері протидії торгівлі людьми в Рівненській області». Метою проекту  - налагодити співпрацю поліції та громади у сфері протидії торгівлі людьми шляхом проведення квесту для вихованців підліткових клубів м. Рівного. Проект реалізує Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» спільно із  Управлінням у справах сім'ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради,  Патрульною поліцією Рівненської області та за підтримки IREX in Ukraine.
Читати далі
 
Відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
_DSC2012 11.06.2018 року відбулося відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. На виставці представлені роботи вихованців 13 підліткових клубів "Гроно", "Пролісок", "Меридіан", "Юність", "Лідер", "Молодіжний центр", "Лілея", "Мрія", "Росинка", "Фантазія", "Самоцвіт", "Сучасник", "Романтик" за такими напрямками: "Вироби зі шкіри", "Вироби з бісеру", "Технічна творчість", "Авіамоделювання", "Ракетомоделювання", "М'яка іграшка", "Соломоплетіння", "Ліплення", "Паперова пластика", "Квілінг", "Образотворче мистецтво", "В'язання", "Фотографія", "Аплікація", "Вишивка", "Декоративний роспис", "Крій та шиття", "Штучні квіти", "Витинанка", "Тістопластика", "Ізонитка",  "Декупаж" , "Лозоплетіння",  "Народна творчість",  "Флористика".
Виставка діятиме до 21.06.2018 року.
Читати далі
 
Закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0326 21 червня 2018 року відбулося закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Переможці та призери виставки-конкурсу були нагородженні грамотами та подарунками.
Читати далі
 
Участь команди підліткового клубу "Омега" у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту Печать

  
IMG-1fc0cabd11d72b8480a11d6 Вихованці підліткового клубу "Омега" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту з 18 по 21 червня 2018 року взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які відбулися на базі аеродрому "Воронів" Гощанського р-ну. У змаганнях брали участь 9 команд. Команда підліткового клубу "Омега" здобула I місце.
Читати далі
 
Свято "Світ дитячих фантазій" у підлітковому клубі "Омега" Печать

  
IMG-8b250e3acbbb879e0138482
У підлітковому клубі "Омега" 7 жовтня 2018 року відбулося свято "Світ дитячих фантазій".
У програмі заходу:
- виставка дитячих робіт;
- запуски моделей ракет;
- майстер-клас;
- виставка досягнень клубу;
- цікаві ігри та розваги;
- безпрограшні лотереї з призами для дорослих та дітей.
Читати далі
 
Заходи з нагоди свята Покрови в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
20181011_162324
В підліткових клубах "Мрія", "Романтик", "Гроно", "Росинка" Управління у  справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди  свята Покрови.
Читати далі