Новини Позашкільне виховання
Участь команди підліткового клубу "Омега" в змаганнях з авіамодельного спорту (мікро моделі та найпростіші) Печать

  
IMG-da08a2dc582867e8aa42b1c Команда вихованців підліткового клубу «Омега» Управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяла участь в змаганнях з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші) та боротьбі за кубок у класі метальних планерів F-1-N, які проходили на базі Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 03 та 04 травня 2018р. У змаганнях брали участь 6 команд у 6-ти класах моделей. Перемогу в змаганнях здобула команда підліткового клубу «Омега», яка виборола 14 призових місць.
Читати далі
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (комбінована естафета) Печать

  
DSC_8815 19 квітня 2018 року КЗ "РМЦФЗН" "Спорт для всіх" проведено відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (комбінована естафета). В заході взяли участь вихованці 10 підліткових клубів: "Олімпія", "Олімп", "Імпульс", "Сучасник", "Мрія", "Лідер", "Омега", "Романтик", "Пролісок", "Гроно". Перемогу здобула команда підліткового клубу "Олімпія", друге місце посіла команда підліткового клубу "Сучасник", третє місце - команда підліткового клубу "Олімп".
Читати далі
 
У Рівному відсвяткували День матері Печать

 
DSC_1340У неділю, 13 травня на майдані Незалежності м. Рівне управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з управлінням освіти та художньо-педагогічним факультетом Рівненського державного гуманітарного університету проведено свято з нагоди Дня матері. В рамках свята відбувся святковий концерт «Для наших мам», організована виставка творчих робіт вихованців дошкільних навчальних закладів м. Рівного «Я малюю маму», проведено конкурс малюнку на асфальті «Подарунок матусі», а також відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Я малюю маму». 
Читати далі
 
Відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
_DSC2012 11.06.2018 року відбулося відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. На виставці представлені роботи вихованців 13 підліткових клубів "Гроно", "Пролісок", "Меридіан", "Юність", "Лідер", "Молодіжний центр", "Лілея", "Мрія", "Росинка", "Фантазія", "Самоцвіт", "Сучасник", "Романтик" за такими напрямками: "Вироби зі шкіри", "Вироби з бісеру", "Технічна творчість", "Авіамоделювання", "Ракетомоделювання", "М'яка іграшка", "Соломоплетіння", "Ліплення", "Паперова пластика", "Квілінг", "Образотворче мистецтво", "В'язання", "Фотографія", "Аплікація", "Вишивка", "Декоративний роспис", "Крій та шиття", "Штучні квіти", "Витинанка", "Тістопластика", "Ізонитка",  "Декупаж" , "Лозоплетіння",  "Народна творчість",  "Флористика".
Виставка діятиме до 21.06.2018 року.
Читати далі
 
Закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
DSC_0326 21 червня 2018 року відбулося закриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Переможці та призери виставки-конкурсу були нагородженні грамотами та подарунками.
Читати далі
 
Участь команди підліткового клубу "Омега" у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту Печать

  
IMG-1fc0cabd11d72b8480a11d6 Вихованці підліткового клубу "Омега" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту з 18 по 21 червня 2018 року взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які відбулися на базі аеродрому "Воронів" Гощанського р-ну. У змаганнях брали участь 9 команд. Команда підліткового клубу "Омега" здобула I місце.
Читати далі
 
Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у підліткових клубах Печать

  
2В підліткових клубах "Сучасник", "Гроно", "Романтик", "Омега", "Лідер" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Читати далі
 
Вітання ветеранів з 73 річницею перемоги над нацизмом у Другій світової війні Печать

  
100_9839

Вихованці та педагоги підліткових клубів "Романтик" та "Мрія" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали ветеранів з 73 річницею перемоги над нацизмом у Другій світової війні.

Читати далі