Новини Позашкільне виховання
Парна першість з настільного тенісу в підлітковому клубі "Олімпія" Печать

  
5
В підлітковому клубі "Олімпія" Управління у справах сім'ї,молоді та спорту 20 березня 2019 року проведено парну першість з настільного тенісу серед вихованців клубу та поліцейськими управління патрульної поліції в Рівненській області.
Читати далі
 
Заходи з нагоди Великодніх свят в підліткових клубах за місцем проживання Печать

  
20190424_172144
В підліткових клубах "Фантазія", "Романтик", "Лідер" управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Великодніх свят.
 
Читати далі
 
Участь команди підліткового клубу "Омега" у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту Печать

  
2
Вихованці підліткового клубу "Омега" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, що проходили 18.06. - 21.06.2019 р. на базі аеродрому "Воронів" Гощанського району та здобули перемогу.
 
Читати далі
 
Участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом" педагогів та вихованців підліткових клубів Печать

  
DSC_0610
Педагоги та вихованці підліткових клубів за місцем проживання управління у справах сім'ї, молоді та спорту взяли участь у Благодійному Ярмарку "Врятуємо життя разом".
 
Читати далі
 
Привітання зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни вихованцями підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Печать

  
2
Вихованці та педагоги підліткових клубів "Мрія" та "Романтик" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту привітали зі святом Дня пам'яті та примирення ветеранів Другої світової війни. Учасника бойових дій Вознюка Ростислава Олексійовича (94 роки), його дружину Віру Демидівну (90 років) дитину війни та Горбунову Лідію Володимірівну (88 років) вдову учасника війни.
 
Читати далі
 
Гроно конкурсна програма " Мала господарочка" Печать

  
20190328_153820
В підлітковому клубі "Гроно" управління у справаї сім'ї, молоді та спорту проведено конкурсну програму " Мала господарочка'.
Читати далі
 
Захід до Дня Святого Валентина в підлітковому клубі " Мрія" Печать

  
IMG_20190214_162322
В підлітковому клубі "Мрія" Управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено захід до Дня Святого Валентина.
Читати далі
 
У Рівному відсвяткували День матері та Міжнародний день сім’ї Печать

  
_DSC1098
У неділю, 12 травня на майдані Незалежності м. Рівне управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з Рівненською міжцерковною радою Рух Реформації проведено свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. В рамках свята відбулася Хода в підтримку сімейних цінностей, святковий концерт, працювало «Сімейне містечко на Майдані» (ігрові зони, розваги для дітей та сімейні конкурси), проведено конкурс малюнку на асфальті «Моя сім’я», а також відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Я малюю маму».
 
Читати далі
 
Заходи з нагоди Дня захисту дітей Печать

  
469C13D6-5C78-4877-8026-222
В підліткових клубах «Романтик», «Сучасник», «Омега», «Лідер» Управління у справах сім‘ї, молоді та спорту проведено заходи з нагоди Дня захисту дітей.
Читати далі
 
Відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
1
04 червня 2019 року о 14 00 в приміщенні Міського будинку культури  відбудеться відкриття звітної виставки-конкурсу творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання. На виставці будуть представлені роботи за напрямками: «Вироби зі шкіри», «Вироби з бісеру»,  «Технічна творчість», «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання», «М’яка іграшка», «Соломоплетіння», «Ліплення», «Паперова пластика», «Квілінг», «Образотворче мистецтво», «В’язання», «Фотографія», «Аплікація», «Вишивка», «Декоративний розпис», «Крій та шиття», «Штучні квіти», «Витинанка», «Тістопластика», «Ізонитка», «Декупаж», «Лозоплетіння», «Народна творчість», «Флористика».

 

 
Заходи в підліткових клубах "Росинка", "Мрія", "Лідер " , "Романтик" з нагоди 205 - річніці від дня народження Т.Г Шевченка Печать

  
IMG-b7f692fd60de4183eec5d6e
В підліткових клубах управління у справах сім'ї, молоді та спорту "Росинка", "Мрія", "Лідер ", "Романтик" проведено заходи нагоди 205- річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3