Новини Фізична культура та спорт
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року Печать

  
IMG_20190422_175030
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Змагання завершилися у підгрупі «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади». Серед чоловіків змагання відбувалися у спортивних залах Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та Технічного коледжу НУВГП. В змаганнях взяли участь 8 команд. В підсумку І місце здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, 2 місце посіли гравці Технічного коледжу НУВГП, 3 місце здобула команда Рівненського професійного ліцею. У змаганнях серед жіночих команд, що відбувалися у спортзалах Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП та Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі чемпіонами стала команда рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, 2 місце здобули спортсменки з Рівненського коледжу НУБІПУ, 3 місце за командою Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд.
Читати далі
 
В регіональному центрі "Інваспорт" відбувся спортивно-масовий захід "Олімпійське літо" Печать

  
IMG-8295e370cffa58d7becf468
9 червня в регіональному центрі «Інваспорт» відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське літо». Організаторами заходу стали координатор Рівненського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації України «Спеціальна Олімпіада України» Олена Гончарук та комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради. Участь у заході приймали команди у складі 3-х учасників: - одна дитина, що має статус особи з інвалідністю та двоє дорослих учасників, серед дітей у двох вікових групах.
Читати далі
 
Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики переноситься Печать

  
images
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що в зв’язку з проведенням реконструкції стадіону "Авангард" та відсутністю альтернативних спортивних споруд станом на травень 2019 року Чемпіонат м. Рівного з легкої атлетики 2019 року переноситься на жовтень 2019 року. .
 
Кубок майбутніх чемпіонів - фінал (анонс) Печать

  
kybok_maibytnix_chempioniv
13 червня 2019 року фінішують загальноміські змагання з футболу серед молодших школярів загальноосвітніх начальних закладів міста Рівне «Кубок майбутніх чемпіонів 2019 року». Півфінали та фінал відбудуться на спортивному майданчику ДЮСШ №4 (м. Рівне, вул. Фабрична,7) о 16-00, 17-00 та 18-00 відповідно. О 16-00 у першому півфіналі зійдуться команди НВК №26 та ЗОШ №25 О 17-00 у другому півфіналі зустрінуться команди ЗОШ №19 та ЗОШ №28. Переможці півфіналів о 18-00 зійдуться у фінальному поєдинку.
Читати далі
 
Календар ігор загальноміських змагань з футболу "Кубок майбутніх чемпіонів 2019 року" Печать

  
kybok_maibytnix_chempioniv
Календар ігор загальноміських змагань з футболу "Кубок майбутніх чемпіонів 2019 року" 

 
"Олімпійське літо" в місті Рівному Печать

  
62126502_607341589767657_43
Фізкультурно-оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період «Олімпійське літо» в місті Рівному, відбувся 6 червня в молодіжному парку «Лебединка». Захід розпочався з активної розминки. До участі у заході долучилися учні ЗОШ № 1, ЗОШ № 10 та ЗОШ № 13. Учасниками заходу були діти віком до 14 років, які змагалися у командних спортивних естафетах та спортивних конкурсах.
Читати далі
 
Конкурс малюнку серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання Печать

  
IMG-b680e02d445306277c81374
23 травня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (конкурс малюнку). Захід проходив в молодіжному парку «Лебединка». Участь прийняло 15 команди підліткових клубів.
Змагалися учасники у двох вікових категоріях.
В молодшій віковій групі трійка призерів:
1 місце – «Романтик»;
2 місце – «Імпульс»;
3 місце – «Омега».
Читати далі
 
Зміни в розкладі Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд Печать

  
volebol_3
До уваги представників команд та вболівальників.
Інформуємо про зміни в розкладі Чемпіонату м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Особливо просимо звернути увагу, що стикові, півфінальні та фінальні ігри переносяться з 3, 4 червня 2019 року на 30, 31 травня 2019 року.Календар ігор додано зі змінами. Календар ігор додано зі змінами.

 
Фізкультурно-оздоровчі заходи «Спорт для всіх у парках і скверах» в місті Рівне з нагоди Дня хіміка Печать

 
IMG-3de19f070a70c6d8451bee8
Фізкультурно-оздоровчі заходи «Спорт для всіх у парках і скверах» в місті Рівне з нагоди Дня хіміка, відбулися 26 травня в парку «Хімік». Комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради долучився до святкової програми та провів спортивну частину з таких видів:
- міні-футбол (склад команди 6 осіб);
- конкурс малюнку на асфальті (всі бажаючі віком до 16 років);
- гирьовий спорт- 24 кг (всі бажаючі);
- дартс (всі бажаючі);
- армспорт (всі бажаючі);
- перетягування линви (склад команди 5 осіб).
Читати далі
 
Загальноміський футбольний фестиваль "Рівненський МЕССІ" Печать

  
IMG-589a94fd90dae4e32e43b23
Загальноміський футбольний фестиваль «Рівненський МЕССІ» відбувся 21-22 травня на стадіоні ДЮСШ з футболу «Верес». Загальне керівництво проведенням фестивалю здійснювали управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
Читати далі
 
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з міні-футболу (футзалу) 2019 року Печать

  
8
Календар ігор Чемпіонату м. Рівного з міні-футболу (футзалу) 2019 року. 
Завантажити                                                                                                                                            

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 5