Новини Фізична культура та спорт
Кубок вулиць 2018 Печать

7
В Рівному відбувся тринадцятий щорічний відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць 2018» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Фестиваль провів Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Рівненська міська федерація футболу.
25 липня за кращу футбольну вулицю змагалися 14 команд віком до 14 років (включно). За підсумками 1 дня змагань сильнішими виявилися:
Читати далі

Справжнє спортивне свято для особливих людей Печать

2
Справжнє спортивне свято для особливих людей спробували зробити працівники комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Всеукраїнська ГО «Спеціальна Олімпіада України» та лікарняні клоуни.
Захід відбувся 19 липня на спортивному майданчику Мельника, 20-22.
Програмою фестивалю стали спортивні естафети за підсумками яких учасники, які не потрапили в трійку кращих були нагородженні дипломами за участь, а переможці та призери дипломами та медалями від КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».
Всім учасникам зичимо спортивних досягнень та міцного здоров’я.
Читати далі

Чемпіонат м. Рівного з футзалу Печать

IMG_20180604_185950 Завершився Чемпіонат м. Рівного з футзалу в залік Спартакіади міста 2018 року серед КФК. Змагання відбувалися на футбольному майданчику ДЮСШ з футболу "Верес" та спортивному залі ДЮСШ №4 протягом 6 днів.
Всього в змаганнях взяли участь 18 команд. У підгрупі "ВНЗ 3-4- рр.а., підприємтсва, установи, організації" перемогу здобула команда "РІВНЕ-112", що перемогла у фіналі з рахунком 1-0 команду "МЕГУ", яка у підсумку стала другою. У матчі за ІІІ місце команда НУВГП перемогла команду ПАТ "РІВНЕАЗОТ" з рахунком 6-3.
У підгру "ВНЗ1-2 рр.а., заклади профтехосвіти" І місце здобула команда Технічного коледжу НУВГП, що у фіналі з рахунком 5-4 здолала команду Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП. ІІІ місце посіла команда ВПУ-1.
Читати далі

Rivne Euro Run 2018 – це ІІ-ий традиційний забіг, присвячений Дню Європи Печать

1
Захід відбувся у День Європи, 19 травня 2018 року.
Учасники долали дистанцію центральними вулицями міста: проспект Миру (старт від готелю «Мир») – вул.Набережна – вул. Кавказька – вул.Міцкевича – проспект Миру (фініш біля готелю «Мир»). Довжина кола - 2 км.
Забіг проходив в рамках реалізації проекту «Рівненська бігова ліга 2018».
Усі зареєстровані учасники, які фінішували у дистанції, отримали оригінальні медалі забігу.
Переможці, призери забігу у чоловіків та жінок на дистанціях 2 км та 6 км отримали кубки та подарунки від спонсорів та партнерів.
Читати далі

Конкурс малюнку Печать

2
22 травня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (конкурс малюнку).
Захід відбувався в молодіжному парку «Лебединка».
Участь прийняло 13 підліткових клубів міста. Вони формули команди з молодших та старших учасників.
Читати далі

Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу 2018 року серед чоловічих команд Печать

IMG_20180525_173543В змаганнях взяли участь 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи, де зіграли за коловою системою. Переможці та команди, що зайняли другі місця в підгрупах зіграли півфінальні та фінальні зустрічі. У підсумку третє місце зайняла команда "Патріот", яка у матчі за ІІІ місце здолала команду "Магістр" (НУВГП) з рахунком 2-0. У фінальній зустрічі з рахунком 3-1 перемогу над командою МЕГУ здобула команда НУВГП і виборола звання Чемпіона міста.
На фото: футболки сині - НУВГП (І місце) , футболки чорні - МЕГУ (ІІ місце), футболки жовті - Патріот (ІІІ місце).
Читати далі

Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота" Печать

100_9212Протягом квітня місяця в місті Рівному проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час проведення місячника силами управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, педагогами та вихованцями підліткових клубівза місцем проживання, мешканцями Рівного та працівниками комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради відбується прибирання та приведення до ладу 32 спортивних майданчики, які є на балансі Комунального закладу РМЦФЗН «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Дякуємо Всім,  хто долучається до таких акцій, адже чистота міста та спортивний розвиток наших дітей – це і є нашою спільною турботою.

Читати далі

Олімпійське літо в Рівному Печать

1

7 червня в молодіжному парку «Лебединка» комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів фізкультурно-оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період «Олімпійське літо» в місті Рівному.
В рамках заходу, участь в якому приймали діти до 14 років, було проведено ранкову розминку для учасників та 4 командні спортивні естафети, а саме: «Волейбол», «Фітбол», «Футбол» та «Баскетбол». У заході приймало участь близько 100 учасників.
Переможці та призери були нагородженні дипломами та медалями.
Читати далі

День виклику у м. Рівне Печать

IMG_5058 30 травня комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів фізкультурно-оздоровчі заходи до Дня виклику в місті Рівне під егідою міжнародної організації TAFISA, які відбувалися в молодіжному парку «Лебединка». В рамках заходів, участь в який приймали діти до 15 років, було проведено ранкову зарядку для учасників та 4 індивідуальні спортивні конкурси, а саме: «Гімнастичний», «Скакалка», «Володар м’яча» та «Силовий». Переможці та призери були нагородженні дипломами та медалями.
Читати далі

Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК" Печать

17
Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК".
Учасників змагань просимо звернути увагу на зміни, що відбулися в розділах Положення: "Учасники змагань" (зміни в переліку документів для проведення мандатної комісії та учасниках змагань, що допускаються до участі), "Програма Спартаіади" (відсутність в програмі змагань з легкоатлетичного кросу), "Умови проведення змагань" (відсутність перезаліків), "Підведення підсумків Спартакіади" (зменшення кількості видів спорту при підрахунку).

Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» долучився до свята меду «Золотіївські ряди» Печать