Новини Фізична культура та спорт
Чемпіонат м. Рівного з шашок «64» Печать

WP_20181002_16_28_04_Pro02, 03 жовтня в приміщенні відділення шахів ДЮСШ № 1 відбувся чемпіонат м. Рівного з шашок "64" в залік Спартакіади міста 2018 року.
В підгрупі ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, підприємства, установи, організації перемогу здобула команда Освіта, сформована з працівників ЗНЗ м. Рівного, ІІ місце посіла команда Національного університету водного господарства та природокористування, ІІІ місце команда Рівненського державного гуманітарного університету.
Читати далі

Фестиваль з тенісу Печать

1
Комунальний заклад «РМЦФЗН «Спорт для всіх» провів міський фестиваль з тенісу  нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Програма включала в себе вікові категорії дітей 6-9, 10-13 та 14-16 років.
У підсумку найкращі у кожній віковій групі були відзначені дипломами та медалями.
Читати далі

Олімпійський урок Печать

810 вересня міський центр «Спорт для всіх» завітав в РКГ «Престиж» де провів рухливі спортивні естафети для дітей в рамках «Олімпійського уроку».
Читати далі

Кубок вулиць 2018 Печать

7
В Рівному відбувся тринадцятий щорічний відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць 2018» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Фестиваль провів Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Рівненська міська федерація футболу.
25 липня за кращу футбольну вулицю змагалися 14 команд віком до 14 років (включно). За підсумками 1 дня змагань сильнішими виявилися:
Читати далі

Розклад чемпіоната м. Рівного з швидких шахів серед КФК підгрупа ВНЗ І-ІІ рр. а.,заклади профтехосвіти Печать

shahy_2Розклад чемпіоната м. Рівного з швидких шахів серед КФК підгрупа ВНЗ І-ІІ рр. а.,заклади профтехосвіти.

Фізкультурно-оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період "Олімпійське літо" Печать

WP_20180819_16_48_37_Pro
Фізкультурно-оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період «Олімпійське літо» провій КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх» в рамках фестивалю «Бульба фест».
В програмі заходу були спортивні естафети.
За підсумками фестивалю кращі команди були відзначені дипломами та подарунками від організаторів.
Читати далі

Справжнє спортивне свято для особливих людей Печать

2
Справжнє спортивне свято для особливих людей спробували зробити працівники комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Всеукраїнська ГО «Спеціальна Олімпіада України» та лікарняні клоуни.
Захід відбувся 19 липня на спортивному майданчику Мельника, 20-22.
Програмою фестивалю стали спортивні естафети за підсумками яких учасники, які не потрапили в трійку кращих були нагородженні дипломами за участь, а переможці та призери дипломами та медалями від КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».
Всім учасникам зичимо спортивних досягнень та міцного здоров’я.
Читати далі

Чемпіонат м. Рівного з футзалу Печать

IMG_20180604_185950 Завершився Чемпіонат м. Рівного з футзалу в залік Спартакіади міста 2018 року серед КФК. Змагання відбувалися на футбольному майданчику ДЮСШ з футболу "Верес" та спортивному залі ДЮСШ №4 протягом 6 днів.
Всього в змаганнях взяли участь 18 команд. У підгрупі "ВНЗ 3-4- рр.а., підприємтсва, установи, організації" перемогу здобула команда "РІВНЕ-112", що перемогла у фіналі з рахунком 1-0 команду "МЕГУ", яка у підсумку стала другою. У матчі за ІІІ місце команда НУВГП перемогла команду ПАТ "РІВНЕАЗОТ" з рахунком 6-3.
У підгру "ВНЗ1-2 рр.а., заклади профтехосвіти" І місце здобула команда Технічного коледжу НУВГП, що у фіналі з рахунком 5-4 здолала команду Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП. ІІІ місце посіла команда ВПУ-1.
Читати далі

До уваги жителів та гостей міста Печать

images
В звя’зку з проведенням легкоатлетичного пробігу «POKROVA HALF MARATHON 2018» та згідно з розпорядженням міського голови від 12.10.2018 №917-р 14 жовтня 2018 року з 8-45 до 11-30 буде призупинено рух транспортних засобів за наступним маршрутом в м. Рівному: вул.-Костромська (від перехрестя з вул. Київська) – вул. Льонокомбінатівська - проспект Генерала Безручка – вул. Шухевича – вул. Литовська (до перехрестя з вул. Набережна). Даний легкоатлетичний пробіг відбувається в рамках реалізації проектів громадського бюджету.
Водіїв та гостей міста просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та завчасно планувати маршрути руху.

Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК" Печать

17
Затверджено Положення "Про проведення чемпіонатів м. Рівного 2018 року серед КФК".
Учасників змагань просимо звернути увагу на зміни, що відбулися в розділах Положення: "Учасники змагань" (зміни в переліку документів для проведення мандатної комісії та учасниках змагань, що допускаються до участі), "Програма Спартаіади" (відсутність в програмі змагань з легкоатлетичного кросу), "Умови проведення змагань" (відсутність перезаліків), "Підведення підсумків Спартакіади" (зменшення кількості видів спорту при підрахунку).