Чемпіонат м.Рівного з баскетболу в залік Спартакіади міста Рівного 2019 року серед КФК в підгрупі серед "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" Печать

  
1
Черговий комплект нагород в рамках Чемпіонатів м. Рівного з баскетболу в залік Спартакіади міста Рівного 2019 року серед КФК розіграно в підгрупі серед "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти". Так І місце серед жіночих команд здобула команда Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП (на фото в жовтих футболках), ІІ місце здобула команда Рівненської медичної академії, бронза за командою з коледжу РК НУБіП. А вже у понеділк о 15-00 стартують і каледарні ігри Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в підгрупі "ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" в спортивних залах ВПУ-1 та РЕТК НУВГП.
 
2
 
1
 
Черговий комплект нагород в рамках Чемпіонатів м. Рівного з баскетболу в залік Спартакіади міста Рівного 2019 року серед КФК розіграно в підгрупі серед "ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти". Так І місце серед жіночих команд здобула команда Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП (на фото в жовтих футболках), ІІ місце здобула команда Рівненської медичної академії, бронза за командою з  коледжу РК НУБіП.
А вже у понеділк о 15-00 стартують і каледарні ігри Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в підгрупі "ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації, заклади профтехосвіти" в спортивних залах ВПУ-1 та РЕТК НУВГП.