Зимове плавання Печать

  
3
Традиційно,в останню суботу січня, відбувся відкритий міський фестиваль «В здоровому тілі – здоровий дух» з зимових видів плавання серед аматорів. Ініціатором заходу є комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, який проводить цей фестиваль третій рік поспіль.
Перед початком фестивалю була проведена розминка. Любителі поплавати взимку змагалися в 10-ти метровій ополонці озера Басів Кут. Переможці та призери визначалися у вікових категоріях до 20 років;
21-39 років, 40-49; 50 і старші серед чоловіків та жінок окремо.
Всі переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами КЗ «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населеня «Спорт для всіх». Були визначені та нагороджені наймолодший та найстарший учасники запливу.
Фестиваль відбувся за підтримки: Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах,  головного управління ДСНС України в Рівненській області (забезпечення всіх бажаючих гарячим чаєм), Управління охорони здоров’я Рівненської міської ради, РООФСТ «Україна». 
 
1
 
3
 
2