День традиційного автентичного костюма Печать

  
DSC_0986
2 вересня за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради у місті  Рівне відзначили День традиційного автентичного костюма. Це свято проходить у нашому місті вже другий рік поспіль за ініціативи ГО «Центр дослідження і відродження Волині».
День традиційного костюма зародився і проводиться з метою відродження традицій виготовлення і культури вжитку автентичного одягу в Україні та, зокрема, на Рівненщині.
Відтак, під час проведення Дня традиційного автентичного костюма усі гості свята змогли побачити близько 30 костюмів - понад 20 автентичних і близько 10 реконструйованих. Усі вони – виключно з Рівненщини, адже був представлений майже кожен район нашого краю. Тож у кожного відвідувача була унікальна можливість зануритися у глибину строю Рівненщини та дізнатися про унікальні особливості кожного елементу її автентичного костюму.
Окрім традиційного автентичного одягу, вперше акцентували увагу та детально розповіли глядачам про головні убори жінок тих часів та прикраси, які вони носили. Виступи, лекції і майстер-класи на сцені були розбавлені красивими тематичними творчими композиціями, у яких актори читали уривки з творів геніальної Лесі Українки – «Лісової пісні» і «Марусі Чурай». 
 
DSC_0883
 
   DSC_0906
  
 DSC_0987
 
DSC_0986
 
DSC_0983
 
DSC_0890