План заходів відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2018 рік Печать
15_1   
 
 
 
 
  
Назва заходу
Термін та місце
Відповідальний
проведення
1
2
3
4
1. Засідання колегій, наради при керівниках і заступниках
1.
Апаратні наради з працівниками управління та працівниками підвідомчих закладів.
Протягом року
С.Шевчук
2.
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
Протягом року
С.Шевчук
Н. Терещук
3.
Спільне засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
Протягом року
С.Шевчук
С. Сич
Січень
1.
Спільне засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
ІІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
С. Сич
2.
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
ІІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
Н.Терещук
3.
Сприяння ГО в організації та проведенні заходів, присвячених Дню Соборності України.
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
4.
Сприяння ГО в організації та проведенні заходів із вшанування пам’яті студентів-гімназистів, які загинули в бою під Крутами.
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
5.
Участь підліткових клубів в міському фестивалі вуличних вертепів «Нова радість стала».
ІІ декада
А.Осьмак
Майдан Незалежності
О.Біленко
Лютий
1.
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
ІІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
Н.Терещук
2.
Зустріч студентів-стипендіатів міського голови з керівництвом міста.
ІІ декада
Н.Терещук
Зал засідань міськвиконкому
3.
Заходи в підліткових клубах до Дня Святого Валентина.
14 лютого
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
4.
Заходи, приурочені святу Стрітення.
15 лютого
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
5.
Спартакіада серед підліткових клубів міста.
ІІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
6.
Захід до Дня народження Лесі Українки «Ні, я жива , я буду вічно жити»
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
О.Біленко
7.
Змагання із запуску кімнатних моделей планерів.
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
Березень
1.
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
ІІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
Н.Терещук
2.
Конкурс краси «Міс Мрія»
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Мрія»
О.Біленко
3.
Заходи з нагоди Дня народження Т.Шевченка.
І декада
Підліткові клуби за місцем проживання
А.Осьмак
О.Біленко
4.
Сприяння МГО у проведенні інформаціно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
5.
Спартакіада серед підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
6.
Змагання з найпростіших моделей планерів
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
7.
Конкурс  «Господарочки»
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Гроно»
О.Біленко
Квітень
1.
Спільне засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
ІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
С.Сич
2.
Свято «Гуморина».
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Мрія»
О.Біленко
3.
Змагання із запуску бумерангів.
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
4.
Заходи, присвячені святу Великодня.
ІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
5.
Участь команди підліткового клубу «Омега» в обласних змаганнях з мікромоделей.
ІІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
6.
Сприяння ММГО в організації та проведенні благодійної акції «Серце до серця».
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
7.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
8.
Інформаціно-просвітницькі заходи із широким залученням молоді.
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
9.
Огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців підліткових клубів міста.
ІІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
10.
Інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня здоров'я.
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
А.Осьмак
О.Біленко
11.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
Травень
1.
Загальноміське свято «День призовника».
І декада
Н.Терещук
За призначенням
2.
Інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди Всесвітнього дня  пам’яті жертв СНІДу.
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
А.Осьмак
О.Біленко
3.
Загальноміське свято «День Матері».
ІІ декада
Н.Терещук
Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка
С.Сич
А.Осьмак
О.Біленко
4.
Конкурс творчих робіт «Подарунок мамі».
ІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби
О.Біленко
5.
Конкурс малюнку на асфальті «Моя мама»
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Лідер»
О.Біленко
6.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
7.
Заходи до Дня пам’яті та примирення.
ІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби
О.Біленко
8.
Виставка-конкурс творчих робіт «Моїй рідненькій матусі».
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Пролісок»
О.Біленко
9.
Участь в обласних змаганнях із запуску мікромоделей.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
10.
Фестиваль української воїнської культури «Курган Леля».
І декада
Н.Терещук
За призначенням
11.
Забезпечення дієвої підтримки та сприяння самореалізації творчо обдарованої молоді.
І декада
Н.Терещук
За призначенням
12.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
13.
Фестиваль «Студентська республіка»
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
Червень
1.
Заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей.
1 червня
Н.Терещук
За призначенням
А.Осьмак
О.Біленко
2.
Свято «Веселі козачата».
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Мрія».
О.Біленко
3.
Підсумки звітної виставки-конкурсу робіт декоративно-ужиткового  мистецтва вихованців підліткових клубів.
І декада
А.Осьмак
Рівненський міський будинок культури
О.Біленко
4.
Загальноміське свято «День Батька».
ІІ декада
Н.Терещук
Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка
С.Сич
А.Осьмак
О.Біленко
5.
Загальноміське свято «День молоді».
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
С.Сич
А.Осьмак
О.Біленко
6.
Змагання «Веселі перегони»
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб
О.Біленко
«Самоцвіт», «Гроно», «Фантазія»
7.
Участь команди підліткового клубу «Омега» в обласних змаганнях з ракето модельного та авіамодельного спорту
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
8.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням
Ідекада
Н.Терещук
За призначенням
Липень
1.
Спільне засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
ІІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
С.Сич
2.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
І декада
Н.Терещук
За призначенням
3.
Заходи до свята Івана Купала.
І декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
Серпень
1.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
І декада
Н.Терещук
За призначенням
2.
Заходи присвячені Дню Незалежності України та Дню міста.
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
А.Осьмак
С.Сич
О.Біленко
3.
Конкурс малюнку «Моє рідне місто».
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
О.Біленко
4.
Змагання із запуску радіокерованих моделей літаків.
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
Вересень
1.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
І декада
Н.Терещук
За призначенням
2.
День відкритих дверей в підліткових клубах за місцем проживання
10 вересня
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
3.
Заходи з нагоди Дня вчителя.
ІІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання.
О.Біленко
4.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
Жовтень
1.
Спільне засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
ІІ декада
С.Шевчук
Музей освіти
С.Сич
2.
Спільні заходи громадських організацій з Управлінням.
І декада
Н.Терещук
За призначенням
3.
Загальноміське свято «День призовника».
І декада
Н.Терещук
За призначенням
4.
Фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
5.
Заходи присвячені Святу Покрови.
ІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
6.
Свято української родини. Нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Літопис мого роду».
ІІ декада
С.Сич
ЗОШ № 11
7.
Змагання із запуску ракет класу S6-А.
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
8.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
9.
Фестиваль бойових та традиційних мистецтв «Покровський вітер».
ІІдекада
Н.Терещук
За призначенням
10.
Міський огляд-конкурс строю та патріотичної пісні «Червона калина».
ІІдекада
Н.Терещук
За призначенням
Листопад
1.
Заходи до Дня Гідності та Соборності.
За призначенням
А.Осьмак
Н.Терещук
О.Біленко
2.
Всеукраїнська акція «16 днів проти  насильства». Нагородження переможців конкурсу «Насилля-це злочин».
ІІІ декада
С.Сич
За призначенням
3.
Заходи присвячені Дню  української писемності та мови.
ІІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О. Біленко
4.
Загальноміські заходи з нагоди Дня студента.
ІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
5.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
6.
Свято «Народні символи України»
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Фантазія», «Самоцвіт»
О.Біленко
7.
Конкурс «Майстер точність»
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
8.
Заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв голодомору.
ІІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання.
О.Біленко
9.
Сприяння  ГО в проведенні інформаційно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
І декада
Н.Терещук
За призначенням
Грудень
1.
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
Ідекада
С.Шевчук
Музей освіти
Н.Терещук
2.
Відкритий кубок гумору м.Рівне
І декада
Н.Терещук
За призначенням
3.
Заходи до Дня Збройних сил України.
І декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
4.
Свято «Андріївські вечорниці».
І декада
А.Осьмак
Підліткові клуби за місцем проживання
О.Біленко
5.
Свято «Святий Миколай» для вихованців
19 грудня
А.Осьмак
позашкільних навчальних закладів.
За призначенням
О.Біленко
6.
Свято Святого Миколая для дітей пільгових категорій.
ІІІ декада
С.Сич
За призначенням
7.
Виставка-конкурс «Новорічні прекраси»
ІІІ декада
А.Осьмак
Підліткові клуби «Юність», «Лідер»
О.Біленко
8.
Шашковий турнір.
ІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Меридіан»
О.Біленко
9.
Конкурс-виставка «Новорічний сувенір».
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
О.Біленко
10.
Новорічне свято для вихованців
ІІІ декада
А.Осьмак
позашкільних навчальних закладів.
За призначенням
О.Біленко
11.
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
А.Осьмак
За призначенням
О.Біленко
12.
Загальноміська акція «День з керманичами міста».
І декада
Н.Терещук
За призначенням
13.
Виставка-конкурс новорічних листівок
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Романтик».
О.Біленко
14.
Виставка-конкурс новорічних іграшок
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Пролісок»
О.Біленко
15.
Конкурс творчих робіт «Зимова казка».
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Росинка»
О.Біленко
16.
Змагання із запуску гумомоторних моделей «Метелик».
І декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Омега»
О.Біленко
17.
Виставка-конкурс новорічних композицій.
ІІІ декада
А.Осьмак
Підлітковий клуб «Гроно», «Сучасник»
О.Біленко
18.
Свято «З Новим роком»
ІІІ декада
А.Осьмак
підлітковий клуб «Мрія»
О.Біленко
19.
Новорічно-Різдвяна загальноміська акція
ІІІ декада
Н.Терещук
За призначенням
 
 
Примітка: В план заходів на 2018 рік можуть бути внесені зміни або включені інші заходи згідно поданих документів (наказів, положень, звернень та ін.)