План заходів відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2016 рік. Печать
15_1  
  
 
 
  
 
 
 
Назва заходу
Термін та місце
проведення
Відповідальний
 
1
2
3
4
 
1. Засідання колегій, наради при керівниках і заступниках
 
 
1.
Апаратні наради з працівниками управління та працівниками підвідомчих закладів.
Протягом року
С.Шевчук
Н.Терещук
 
 
 
2
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
Протягом року
С.Шевчук
Н.Терещук
 
 
Січень
 
 
1
Участь підліткових клубів в акції «Доброго Різдва»
І декада
Міський будинок культури
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
2
Сприяння ММГО в організації та проведенні заходів, присвячених Дню Соборності України.
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
3
Сприяння ММГО в організації та проведенні заходів із вшанування пам’яті студентів-гімназистів, які загинули в бою під Крутами.
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
 
4
Засідання міської координаційної ради з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку,запобігання насильства в сімї та протидії торгівлі людьми.
ІІІдекада
Музей освіти
С.Шевчук
А.Осьмак
 
 
 
Лютий
 
 
1
Заходи в підліткових клубах до Дня Святого Валентина.
14 лютого
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
2
Заходи приурочені святу Стрітення.
15 лютого
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
3
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
ІІ декада
Музей освіти
С.Шевчук
Н.Терещук
 
 
 
4
Конкурс-виставка «Друге життя вживаних речей»
ІІ декада
Підлітковий клуб»Гроно»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
5
Захід до Дня народження Лесі Українки «Ні, я жива , я буду вічно жити»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
6
Змагання із запуску гелікоптерів
ІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
7
Конкурс малюнку  «Весна іде,красу несе»»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Лідер»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
8
Зустріч студентів-стипендіатів міського голови з керівництвом міста.
ІІІ декада
Зал засідань міськвиконкому
Н.Терещук
 
 
9
Спартакіада серед підліткових клубів міста.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
Березень
 
 
1
Заходи присвячені Дню 8 березня.
І декада
Підліткові клуби за місцем проживання.
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
2
Заходи з нагоди Дня народження Т.Шевченка.
І декада
Підліткові клуби за місцем проживання
 
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
3
Сприяння ММГО у проведенні інформаціно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.
ІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
 
4
Змагання з дартсу серед спортивних сімей «Тато, мама, я-спортивна сім’я».
ІІ декада
Підлітковий клуб «Олімпія»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
5
Спартакіада серед підліткових клубів міста.
ІІ декада
За призначенням
 
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
6
Конкурс-змагання «Здраствуй 8  березня-свято всіх жінок»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Романтик»
О.Біленко
В.Полюхович
 
 
 
7
Виставка-конкурс вітальних композицій «Подарунок мамі»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Сучасник»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
8
Змагання на звання «Майстер  точність»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
9
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
ІІІ декада
Музей освіти
С.Шевчук
Н.Терещук
 
 
 
10
Конкурс  «Міс господарочка»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Гроно»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
11
Засідання міської координаційної ради з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сімї та протидії торгівлі людьми.
ІІІ декада
Музей освіти
С.Шевчук
А.Осьмак
 
 
Квітень
 
 
1
Загальноміське свято «День призовника».
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
 
2
Сприяння ММГО в організації та проведенні благодійної акції «Серце до серця».
ІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
 
3
Конкурсно-розважальна програма «Веселі старти»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Мрія»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
4
Заходи присвячені святу Великодня.
 
ІІ декада
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
5
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
6
Змагання із запуску найпростіших моделей планерів .
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
7
Огляд-конкурс художньої самодіяльності підліткових клубів міста.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
 
8
Інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня здоров’я.
 
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
О.Біленко
В.Полюхович
 
 
9
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
Травень
 
 
1
Відкритий міський фізкультурно-патріотичний фестиваль з боротьби
« Котигорошко»
 
І декада
За призначенням
 
Н.Терещук
 
 
 
2
 
Забезпечення дієвої підтримки та сприяння самореалізації творчо обдарованої молоді
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
3
Заходи присвячені Дню Перемоги.
І декада
За призначенням
 
Н.Терещук
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
4
Інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди Всесвітнього дня  пам’яті жертв СНІДу.
ІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
5
Загальноміське свято «День Матері».
ІІ декада
Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка
Н.Терещук
А.Осьмак
В.Полюхович
 
 
6
Участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту «Мікромоделі»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
7
Конкурс малюнку «Подарунок мамі».
ІІ декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
8
Конкурс малюнку на асфальті «Моя мама»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Лідер»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
9
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
10
Конкурс малюнку  «Україна Європейська»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Росинка»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
11
Виставка-конкурс творчих робіт «Моїй рідненькій матусі»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Пролісок»
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
12
Підготовка та проведення звітної виставки-конкурсу робіт декоративно-ужиткового мистецтва вихованців підліткових клубів.
ІІІ декада
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О.Біленко
 
 
13
Фестиваль української воїнської культури «Курган Леля»
ІІІ декада
За призначенням
Н. Терещук
 
 
 
14
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
Червень
 
1.
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням.
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
2
Заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей.
1 червня
За призначенням
Н.Терещук
В.Полюхович
О.Біленко
 
3
Підсумки звітної виставки-конкурсу робіт декоративно-ужиткового  мистецтва вихованців підліткових клубів.
І декада
Рівненський міський будинок культури
В.Полюхович
О.Біленко
 
4
Загальноміське свято «День Батька».
ІІ декада
Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка
Н.Терещук
А.Осьмак
В.Полюхович
 
5
Загальноміське свято «День молоді».
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
А.Осьмак
В.Полюхович
О.Біленко
 
6
Змагання «Веселі старти»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт», «Меридіан»
В.Полюхович
О.Біленко
 
7
Фестиваль « Студентська республіка»
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
Липень
 
1
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням.
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
2
Спортивне свято «Спритні,сміливі,кмітливі»
І декада
Підлітковий клуб «Росинка»
В.Полюхович
О.Біленко
 
3
Конкурс малюнку «Літні враження».
І декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
В.Полюхович
О.Біленко
 
4
Заходи до свята Івана Купала.
І декада
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О.Біленко
 
5
Конкурс «Алло,ми шукаємо таланти»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Росинка»
В.Полюхович
О.Біленко
 
Серпень
 
1
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням.
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
2
Заходи присвячені Дню Незалежності України та Дню міста.
24,26 серпня
За призначенням
Н.Терещук
А.Осьмак
В.Полюхович
О.Біленко
 
3
Конкурс малюнку «Моє місто Рівне».
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Фантазія»
В.Полюхович
О.Біленко
 
4
Змагання із запуску радіокерованих моделей літаків.
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О.Біленко
 
5
Конкурс малюнку «Моя країна»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Лідер»
В.Полюхович
О.Біленко
 
Вересень
 
1
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням.
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
2
День відкритих дверей у підліткових клубах за місцем проживання
10 вересня
Підліткові клуби за місцем проживання
Н.Терещук
В.Полюхович
О.Біленко
 
3
Заходи з нагоди Дня вчителя.
І декада
Підліткові клуби за місцем проживання.
В.Полюхович
О.Біленко
 
4
Шашковий турнір.
ІІ декада
Підлітковий клуб «Меридіан»
О.Біленко
В.Полюхович
 
5
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
За призначенням
О.Біленко
В.Полюхович
 
Жовтень
 
1.
Спільні заходи молодіжних громадських організацій з управлінням.
І декада
За призначенням
 
Н.Терещук
 
2
Фестиваль «Шалантух» 2016
І декада
За призначенням
Н.Терещук
 
3
Загальноміське свято «День призовника».
І декада
За призначенням
Н. Терещук
 
4
Заходи присвячені Святу Покрови.
ІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
В.Полюхович
О. Біленко
 
5
Змагання із запуску ракет класу S6-А.
ІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О. Біленко
 
6
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О. Біленко
 
7
Фестиваль  бойових та  традиційних мистецтв «Покровський  вітер»
ІІ декада
За  призначенням
Н.Терещук
 
8
Міський  огляд конкурс строю та  патріотичної пісні  «Червона  калина»
ІІ декада
За  призначенням
Н.Терещук
 
9
Свято української родини. Нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Літопис мого роду».
ІІІдекада
ЗОШ № 11
Н.Терещук
А.Осьмак
 
10
Свято  «Карнавальний  хелоуін»
ІІІ  декада
підлітковий  клуб  «Сучасник»
В.Полюхович
О. Біленко
 
Листопад
 
1.
Сприяння ММГО в проведенні інформаційно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
І декада
За призначенням
Н. Терещук
 
2.
Свято «Народні символи України»
ІІ декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
В.Полюхович
О. Біленко
 
3
Загальноміські заходи з нагоди Дня студента.
ІІ декада
За призначенням
Н. Терещук
 
4
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О. Біленко
 
5
Змагання з декоративного випалювання.
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О. Біленко
 
6
Заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв голодомору.
ІІІ декада
Підліткові клуби за місцем проживання.
 
В.Полюхович
О. Біленко
 
7
Заходи присвячені Дню  української писемності та мови.
ІІІ декада
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О. Біленко
 
8
Заходи до Дня Гідності та Соборності.
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
А.Осьмак
 
 
9
Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства». Нагородження переможців конкурсу «Насилля-це злочин».
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
А.Осьмак
 
Грудень
 
1
Заходи до Дня Збройних сил України.
І декада
За призначенням
Н.Терещук
В.Полюхович
О. Біленко
 
 
2
Засідання комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому.
І декада
Музей освіти
Н. Терещук
 
3
Загальноміська акція «День з керманичами
міста».
І декада
За призначенням
Н. Терещук
 
4
Свято «Андріївські вечорниці».
ІІ декада
Підліткові клуби за місцем проживання
В.Полюхович
О. Біленко
 
5
Свято «Святий Миколай» для вихованців
позашкільних навчальних закладів.
19 грудня
За призначенням
В.Полюхович
О. Біленко
 
6
Свято Святого Миколая для дітей пільгових категорій.
 
ІІ декада
За призначенням
В. Полюхович
 
7
Змагання серед сімей «Тато, мама, я-спортивна сім»я».
ІІ декада
Підлітковий клуб «Олімпія»
В.Полюхович
О. Біленко
 
8
Шаховий турнір.
ІІ декада «Меридіан»
В.Полюхович
О. Біленко
 
9
Конкурс-виставка «Новорічний сувенір».
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Самоцвіт»
В.Полюхович
О. Біленко
 
10
Новорічне свято для вихованців
позашкільних навчальних закладів.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О. Біленко
 
11
Спартакіада між вихованцями підліткових клубів міста.
ІІІ декада
За призначенням
В.Полюхович
О. Біленко
 
 
12
Виставка-конкурс новорічних листівок
 
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Романтик».
В.Полюхович
О. Біленко
 
13
Виставка-конкурс новорічних іграшок
 
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Пролісок»
В.Полюхович
О. Біленко
 
14
Конкурс творчих робіт «Зимова казка».
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Росинка»
В.Полюхович
О. Біленко
 
15
Змагання із запуску гумомоторних моделей «Метелик».
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Омега»
В.Полюхович
О. Біленко
 
16
Конкурс новорічних прекрас.
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Гроно»
В.Полюхович
О. Біленко
 
17
Виставка-конкурс новорічних композицій
ІІІ декада
підлітковий клуб «Сучасник»
В.Полюхович
О. Біленко
 
18
Конкурсно-розважальна програма
«З Новим роком»
ІІІ декада
Підлітковий клуб «Мрія»
В.Полюхович
О. Біленко
 
19
Загальноміська акція «Доброго Різдва»
ІІІ декада
За призначенням
Н.Терещук
 
 
 
 
Примітка: В план заходів на 2016 рік можуть бути внесені зміни або включені інші заходи згідно поданих документів (наказів, положень, звернень та ін.) 
  
План заходів відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2016 рік