Позашкільне виховання Печать
 
20_2120_2220_20 20_23
 
24_9
  • Сприяння функціонуванню підліткових клубів.
  • Підготовка та подання в установленому порядку статистичної звітності про соціальний розвиток дітей, охорону дитинства.
  • Залучення в установленому порядку дитячих, молодіжних, жіночих та інших громадських організацій до реалізації соціальних програм і проектів, співпраця з регіональними благодійними фондами.
  • Здійснення відповідно до затвердженого бюджету міста Рівного фінансової підтримки програм (проектів) з надання соціальної допомоги неповнолітнім, підтримка суспільно-корисних ініціатив.
  • Запровадження системи пошуку і відбору талановитих дітей та молоді, забезпечення умов для її інтелектуального та культурного зростання.
  • Організація фестивалів, конкурсів, виставок, змагань та інших заходів, що сприяють розвитку ініціативи й задоволенню всебічних інтересів дітей.
  • Організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогів-організаторів для роботи з підлітками і молоддю за місцем проживання та працівників інших підпорядкованих закладів.
  • Забезпечення розвитку і вдосконалення мережі підпорядкованих позашкільних закладів, визначення потреби та формування замовлень на кадри для цих закладів, організація роботи щодо підвищення кваліфікації кадрів.
  • Забезпечення у межах наданих повноважень доступності і безоплатності додаткової освіти в підліткових клубах за місцем проживання.
  • Сприяння правоохоронним органам, підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності у проведенні профілактики правопорушень серед дітей та молоді, запобіганні дитячій бездоглядності, контроль за виховною роботою з дітьми за місцем проживання.
  
Підліткові клуби – важлива ланка у навчанні та вихованні підлітків.
Відомо,  що підлітки значну частину правопорушень скоюють у вільний від навчання час. Тому питання організації дозвілля за місцем проживання – важлива частина профілактичної роботи з дітьми та молоддю.
Одним із способів вирішення цієї проблеми в нашому місті є функціонування мережі підліткових клубів за місцем проживання. На даний час працює 17  підліткових клубів за місцем проживання:
За напрямками роботи: 5 – спортивних; 12 – художньо – естетичних; 1 – соціальної спрямованості;
Гуртковою роботою охоплено більше 2 тисяч дітей та підлітків віком від 6 до 18 років. Основним контингентом вихованців підліткових клубів є діти соціально незахищених категорій. Створено банк даних дітей цих категорій.
Завдяки роботі підліткових клубів значна частина дітей отримує майже єдину  безкоштовну можливість змістовного й розвиваючого дозвілля.
Заняття в підліткових клубах дають змогу розвивати не лише ручну творчість й  тіловиховання, але  й інтелектуальні здібності. Важливо й те, що психологічна підтримка й допомога вихованцям підліткових клубів допомагає їм краще адаптуватися й  соціалізуватися в умовах дуже мінливого оточуючого середовища.
  
Підліткові клуби
Напрямки
“Мрія”,
вул. Макарова, 6
 
Художньо – естетичний: декоративно-ужиткове мистецтво, робота з виробами зі шкіри, швейний, хореографічний, літературно-драматичний та математичний, м’яка іграшка.
“Росинка”,
вул. Макарова, 8
 
Художньо – естетичний: вокальний, соломоплетіння, психологічний, англійська мова, декоративно-ужиткове мистецтво, бісероплетіння.
“Омега”,
вул. Павлюченка,18
 
Спортивний напрям: ракетомоделювання, початкове технічне моделювання, авіамоделювання; декоративно-ужиткове мистецтво.
“Пролісок” ,
вул. Вербова, 2
 
Художньо – естетичний: декоративно-ужиткове мистецтво, настільні ігри, математичний.
“Юність”,
вул. С.Бандери, 28
 
Художньо – естетичний: образотворче мистецтво.
“Самоцвіт” ,
вул. Гагаріна, 67
 
Художньо – естетичний: образотворче мистецтво, літературно-драматичний.
“Імпульс”,
вул. Гагаріна, 47
 
Спортивний:  настільний теніс, велоспорт.
“Романтик”,
вул. Р.Шухевича, 2
 
Художньо – естетичний: народознавство, правознавство, психологічний, фітнес, декоративно - ужиткове.
“Лідер”,
вул. Грушевського, 5а
 
Художньо – естетичний: дизайн, декоративно-ужиткове мистецтво, “Умілі руки”, математика.
“Гроно”,
вул.. Соборна, 404 б
 
Художньо – естетичний: польська мова, англійська мова декоративно-ужиткове мистецтво.
“Олімпія”,
пр.Миру, 4
 
Спортивний: настільний теніс, англійська мова.
“Сучасник”,
вул. Віденська, 44
 
Художньо – естетичний: математика, англійська мова.
“Фантазія”,
пр.Генерала Безручка, 2
 
Художньо-естетичний:  флористика, театральний, математичний, англійська мова, бісероплетіння, англійська мова.
“Меридіан”,
вул. Кн. Ольги, 10
 
Спортивний:  шашки-шахи, фотографія.
“Олімп”,
пр. Миру, 8
 
Спортивний: атлетична гімнастика.
“Лілея”
вул. Кн.Ольги, 12
Художньо-естетичний: 
“Сокіл”
 смт. Квасилів
вул.Б.Хмельницького, 1а
Будинок культури 

Художньо-естетичний: акторська майстерність, танцювальний фітнес, футбол.