Конкурс проєктів тепер електронний! Печать

  
23
Уряд ухвалив зміни до Постанови КМУ № 1049 “Про затвердження порядку проведення конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка”.
Важливим оновленням документу є впровадження електронних процедур на одній урядовій онлайн-платформі та затвердження уніфікованих форм документів для всіх організаторів конкурсів (більше - див. інфографіку).
Єдині правила для всіх учасників конкурсу:
- позбавлять від паперових незручностей
- підвищать прозорість процедур
- автоматизують оцінювання проєктів без свавільного втручання організаторів.
Пишаємось, що мали змогу долучитись у складі робочої групи Мінмолодьспорту. Підтримка надавалася в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується Isar Ednannia у консорціумі з Ukrainian Center for Independent Political Research та Центр демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
Дякуємо партнерам з Фонду Східна Європа, Проект Egap. Дякуємо командам Мінмолодьспорту, Секретаріату КМУ, Мінцифри і всім хто мріяв разом з нами.Бронзові медалі на Олімпійських іграх в дуеті Олег Омельчук та Олена Костевич! Українці перемогли команду із Сербії та здобули бронзову нагороду в скарбничку України у вправі mix зі стрільби кульової. Вітаємо рівнянина Олега Омельчука з заслуженою нагородою і його тренерів Сергія Бондаря та Олександра Камінського!
 
23