Підсумки виступу рівненських спортсменів на ЧУ зі стрільби кульової Печать

IMG-3b30af3c42f57f6c73b36f3

Підсумки виступів рівненських спортсменів на Чемпіонаті України зі стрільби кульової. У м. Львів відбувся відкритий зимовий чемпіонат України зі кульової стрільби серед чоловіків та жінок.
У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ №4 та ОШВСМ м. Рівне: це
Майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, член національної збірної України Омельчук Олег;
Майстер спорту України зі стрільби кульової, член національної збірної України Гонта Дмитро;
Майстер спорту України міжнародного класу Сокол Андрій,
Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної України Ковальчук Оксана;
Майстер спорту України міжнародного класу Семчишина Анастасія.
Тренер команди Бондар Сергій Павлович - Заслужений Тренер України.
У змаганнях також взяли участь і молоді спортсмени, вихованці ДЮСШ № 4 м. Рівне: майстер спорту України Бурило Олександр 2004 р. н. та Шелестюк Андрій 2003 р. н. – тренер – викладач Мамчур Тарас В’ячеславович.
У підсумку Омельчук Олег, Сокол Андрій, Гонта Дмитро стали чемпіонами України в командному заліку у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет).
У вправі ПП-3 (чоловіки) Омельчук Олег виборов І місце, Гонта Дмитро – ІІ місце.
У вправі ПП- 3(жінки) Ковальчук Оксана зайняла 10 місце.
В командній першості у вправі ПП-3 Ковальчук Оксана, Семчишина Анастасія, БороденкоЮлія посіли 8 місце.
У вправі ПП- мікст у фіналі Омельчук Олег разом з Ковальчук Оксаною зайняли 6 місце.

IMG-908c81499651d303119fdad

Підсумки виступів рівненських спортсменів на Чемпіонаті України зі стрільби кульової.
У м. Львів   відбувся відкритий зимовий чемпіонат України зі кульової стрільби серед чоловіків та жінок. У  змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ №та ОШВСМ  м. Рівне: це Майстер  спорту України міжнародного класу зі  стрільби  кульової, член  національної збірної  України Омельчук Олег; Майстер  спорту України зі  стрільби  кульової, член  національної збірної  України Гонта  Дмитро; Майстер  спорту України міжнародного  класу Сокол  Андрій, Майстер  спорту України міжнародного класу, член національної   збірної   України Ковальчук Оксана; Майстер  спорту України міжнародного класу Семчишина  Анастасія. Тренер команди  Бондар Сергій  Павлович - Заслужений  Тренер  України. У змаганнях також взяли участь і молоді спортсмени, вихованці  ДЮСШ № 4 м. Рівне:  майстер  спорту України  Бурило  Олександр 2004 р. н.  та  Шелестюк Андрій 2003   р. н. – тренер – викладач  Мамчур  Тарас В’ячеславович.
У підсумку Омельчук Олег, Сокол Андрій, Гонта  Дмитро  стали  чемпіонами України  в командному  заліку у вправі  ПП-3 (пневматичний пістолет). У  вправі ПП-3 (чоловіки)  Омельчук Олег  виборов І місце, Гонта  Дмитро – ІІ місце. У  вправі  ПП- 3(жінки) Ковальчук  Оксана зайняла 10 місце.  В командній першості у вправі ПП-3  Ковальчук Оксана, Семчишина  Анастасія, БороденкоЮлія посіли         8 місце. У вправі ПП- мікст у фіналі Омельчук  Олег разом з Ковальчук Оксаною зайняли  6 місце.