Печать
Основні спортивно-масові заходи відділу Фізичної культури та спорту
на період 18.03.2019 – 24.03.2019 року      
   

Відділ фізичної культури та спорту: 

Здійснення контролю за  функціонуванням підпорядкованих закладів фізичної культури і спорту.

Протягом тижня

Запити, наради з керівниками.

Нарада з керівниками підпорядкованих закладів з фізичної культури і спорту.

19 березня

Музей освіти

Чемпіонат м. Рівного зі стрільби кульової в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК.

19-20 березня

Стрілецький тир ДЮСШ №4

Відкриті міські змагання з боксу пам’яті П. Дмітрієва

21-23 березня

Міський будинок культури, вул. Соборна, 3д

ДЮСШ №1: 

Взяти участь: 

Фінал Чемпіонату Рівненської області з шахів.

23 – 31 березня

ДЮСШ №1

СДЮСШОР № 2: 

Взяти участь: 

Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів.

18 березня

м. Дніпро

Міжобласний турнір з плавання «Березнівська весна» серед юнаків та дівчат 2008, 2009 та 2010 років народження

22 – 23 березня

м. Березне

ДЮСШ № 3: 

Взяти участь: 

Зимовому чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів.

18 березня

м. Дніпро

Міжобласний турнір з плавання «Березнівська весна» серед юнаків та дівчат 2008, 2009 та 2010 років народження

22 – 23 березня

м. Березне

ДЮСШ № 4: 

Чемпіонат України з футзалу (екстра ліга) зустрічаються команди Кардинал- Рівне – «ХІТ» м. Київ

23 беерзня

ДЮСШ № 4

Чемпіонат м. Рівне з стрільби кульової в залік спартакіади.

19 – 20 березня

ДЮСШ № 4

Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів з футзалу

23 беерзня

ДЮСШ № 4

Чемпіонат міста з футзалу,  2 ліга

24 березня

ДЮСШ № 4

Взяти участь: 

Міжнародному турнірі з гандболу серед юнаків та дівчат

18 березня

м. Алітус

(Литва)

Чемпіонаті України з футзалу серед юнаків U-11

19 березня

м. Хмельницький

ДЮСШ № 5: 

Відкритий чемпіонат ДЮСШ № 5 з велоспорту

22 – 24 березня

м. Рівне

Взяти участь:

Чемпіонаті Здолбунівського району з кікбоксингу WAKO (татамі спорт) серед дітей, юнаків, старших юнаків

23 – 24 березня

м. Здолбунів

Відкритий турнір з боксу пам’яті П. Дмітрієва

21 – 23 березня

м. Рівне

ДЮСШ з футболу «Верес»:

Відкрита першість ДЮСШ   з футболу «Верес» з  футзалу «Сніжинка-2019»

серед вихованців 2008-2009 р.н.

23 – 24 березня

 

стадіон ДЮСШ з футболу «Верес»

КЗ «Спорт для всіх»:

Взяти участь:

ІІІ турі обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність»

24 березня

ЗОШ № 25

Змаганнях з гирьового спорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури та спорту Рівненської області

24 березня

м. Дубно

КЗ «Стадіон «Авангард»:

Обласний Меморіал Володимира Шморгуна 2019 року (6,7 тур)

23-24 березня

запасне поле

ст. «Авангард»

V традиційний обласний турнір з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні серед юнаків 2002-2003 р.н.

21-22 березня

запасне поле

ст. «Авангард»