Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради
Весело провели зиму та зустріли Весну вихованці підліткового клубу "Романтик" Печать

  
5
Весело провели зиму та зустріли Весну вихованці підліткового клубу "Романтик".
 
 
  
Читати далі
 
Свято "Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо" Печать

  
3
В підлітковому клубі "Фантазія" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту проведено
П.клуб  Фантазія свято
Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо.
 свято "Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо".
 
Читати далі
 
Не пропустіть свій шанс! Печать

  
2
250 тисяч гривень з міського бюджету для здійснення своїх намірів отримують громадські організації. Один проєкт отримує 40 тисяч гривень. Управління у справах сім"ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради оголосило конкурс проєктів програм, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2020 році. Конкурс здійснюється на виконання Міської програми підтримки молоді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 6 грудня 2016 року № 2029. Прийом конкурсної документації здійснюється управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради щодня (крім вихідних і святкових днів) з 8.30 год. до 16.30 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, каб. 18. Додаткова інформація за телефоном: 26-59-77.
Консультації стосовно підготовки проєктів програм громадських організацій відбудуться 10 та 17 березня 2020 р. о 16.00 год. за вищевказаною адресою.
Кінцевий термін подачі документів – 25 березня 2020 року.
 
Відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс) Печать

  
5
18 лютого 2020 року комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради провів відкритий міський спортивно-масовий захід серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання (настільний теніс). Захід проходив в регіональному центрі «Інваспорт». Участь у заході приймали команди підліткових клубів у складі 3-х осіб (2 хлопчики та 1 дівчинка).
Участь прийняло 26 команд підліткових клубів. Змагалися учасники у двох вікових групах.
Читати далі
 
Положення про проведення чемпіонатів м. Рівне з видів спорту в залік Спартакіади міста 2020 року серед КФК Печать

  
13_1
Положення про проведення чемпіонатів м. Рівне з видів спорту в залік Спартакіади міста 2020 року серед КФК.
 
 
Зустріч студентів з керівництвом міста Печать

  
7
Тринадцятого лютого відбулася зустріч керівництва міста із студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації м. Рівного, які за відмінне навчання та активну громадську діяльність отримуватимуть протягом 2020 року стипендію міського голови. Дев’ять студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації отримують стипендію міського голови в сумі 2 125 гривень та дев’ять студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримують по 2 833 гривні.
Читати далі
 
Переможці та призери першого дня зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків Печать

  
3
З 05 по 08 лютого 2020 року у м. Харків (Бассейн КЗ МКСДЮШОР 25 м) проходить зимовий чемпіонат України серед юнаків з плавання, де змагаються юнаки 2006 - 2007 року народження і молодші та дівчатка 2007 - 2008 року народження і молодші.
У перший день змагань вихованці СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради (спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради) у скарбничку команди Рівненської області принесли дві бронзові, дві срібні та дві золоті нагороди, зокрема:
Читати далі
 
Зимове плавання Печать

  
10
Традиційний відкритий міський фестиваль «В здоровому тілі – здоровий дух» з зимових видів плавання серед аматорів відбувся 1 лютого 2020 року на веслувальній базі РООФСТ «Україна». Ініціатором заходу є комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.
Читати далі
 
Володимир Хомко зустрівся з Олімпійським чемпіоном Орестом Коваленком Печать

  
83495915_832321663897045_54
Сьогодні, міський голова Рівного Володимир Хомко нагородив бронзового призера ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських Ігор з фрістайлу у дисципліні «біг-ейр», Ореста Коваленка та його тренерів Юрія Досова, Галину Досову та Оксану Ткачук Подяками Рівненської міської ради та її виконавчого комітету.
«За високі спортивні досягнення, значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Рівному, утвердження здорового способу життя» - йдеться у тексті Подяки.
Читати далі
 
Заходи до Дня Соборності Украіни в підліткових клубах Печать

  
1
Заходи до Дня Соборності Украіни в підліткових клубах за місцем проживання.                                                    
Читати далі
 
Переможці та призери Спартакіади м. Рівного 2019 року серед колективів фізичної культури Печать

 
DSC_0995
Переможцями та призерами Спартакіади м. Рівного 2019 року серед колективів фізичної культури стали:
Група «ВНЗ 3-4 рр.а.».
1 місце –Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука.
2 місце – Національний університет водного господарства та природокористування.
3 місце – Рівненський державний гуманітарний університет.
Читати далі
 
<< Начало < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 Следующая > Последняя >>

Страница 13 из 16